با یکی از گران ترین دکمه های کیبورد در بازار آشنا شوید

توسط در

هنر دست برترین استادان را روی میز خود داشته باشید

شاید جمله “دکمه های کیبورد طراحی شده با دست”، جمله ای عجیب و شو آفی برای هزینه کردن پول برای چیز های گران قیمت بیخود باشد. با شرکت Jelly Key آشنا شوید! شرکتی که این جمله را به واقعیت تبدیل کرده و به کمک دست های پرتوان هنرمندان و دقت بی نظیر صنعتگران، کلید های کیبورد طراحی شده با دست را در بازار کامپیوتر به فروش می گذارد.

Jelly Key ، این دکمه Space گران به قیمت ۷۲ دلار می باشد و طرح های موجود این شرکت بی شمار است و نمونه  طرح هایی همچون دشت هایی سرسبز، مرداب پر از ماهی قرمز وشهر های گم شده، تنها بخشی ازاین طرح ها می باشد و افراد با علایق مختلف می توانند دکمه مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در بسته بندی های چوبی امضا شده توسط هنرمندان شرکت تحویل بگیرند و از این هدیه ماندگار تا مدت ها استفاده کنند و از جزئیات آن لذت ببرند.

اما سازه های این شرکت تنها به دکمه Space  محدود نمی شود و در سایز دکمه های دیگر کیبورد نیز محصولاتی دارد و به سفارش مشتری طرح های مختلف با یک دیگر ترکیب و به آنان تحویل داده میشود. این کلید ها از اتصالات Cherry MX استفاده می کند و با اکثر کیبورد های موجود در بازار همخوانی دارد. همچنین شما در زمان سفارش می توانید مدت زمان صرف شده برای هر کلید را ببینید تا متوجه شوید برای ساختن برترین ها چه مدت زمان را باید صرف کرد.

Jelly Key برای افرادی که زمان زیادی را پشت کامپیوتر سر می کنند هدیه بسیار عالی می باشد و جزئیات کوچک و بزرگ موجود در آن می تواند تا ساعت ها آرامش را به کاربر دهد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر