فیلم Inception این جمعه در Fortnite پخش می شود

توسط در

البته بر اساس کشور های مختلف فیلم های دیگر Christopher Nolan پخش می شود.

اگر شما می خواهید شاهکار ۲۰۱۰ کارگردان برتر Christopher Nolan را ببینید و می خواهید به روش متفاوت نحوه فیلم دیدن خود را به دوستان خود پز دهید تا جمعه صبر کنید و به جزیره Party Royale بروید و این فیلم را بر روی مانیتور خود ببینید. 

این فیلم قرار است در سه سانس ۵ صبح، ۵ بعد از ظهر و ۸:۵۵ شب بازه زمانی اوقیانوسیه (۴:۳۰ بعد از ظهر جمعه،۴:۳۰  و ۸ صبح شنبه به وقت ایران) باشد. بر اساس اتصال کشوری ای که شما از آن جهت اتصال به بازی استفاده می کنید ممکن است دو فیلم دیگر Christopher Nolan به نام های Batman Begins و The Prestige را ببینید. برای اطمینان از فیلمی که قرار است ببینید به سایت Party Royale بروید و کشور مقصد را در آن وارد کنید تا عنوان فیلم مشخص شود.

اما دیدن فیلم در این بازی قوانین خود را دارد و اصلی ترین این قانون ها، استریم نکردن این رویداد بزرگ جهت حفظ قانون کپی رایت می باشد. پس برای اینکه چنل شما با DMCA روبرو نشود این رویداد را استریم نکنید. این رویداد آزمایشی برای نشان دادن و تبلیغات جدید ترین اثر Nolan به نام Tenet می باشد که قرار است در تاریخ ۳۱ ژولای به سینما های جهان بیاید.

این رویداد نشان می دهد که با پیشرفت تکنولوژی، تعامل انسانی نیز دچار تغییرات چشم گیری شده اند و رویداد هایی مانند قرار های دوستانه در سینما جای خود را به قرار های مجازی در دنیای اینترنتی داده است و نشان می دهد گاهی یک اتفاق کوچک چه تغییرات بزرگی را به وجود می آورد .


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر