Project Cars 3 قرار است ۲۸ آگوست لانچ شود

توسط در

 

آماده خودرو سواری برتر باشید

در اوایل این ماه میلادی عنوان Project Cars 3 یک رونمایی کوچکی همراه خود داشت، که به طرفداران خود خبر از نزدیک بودن خط پایان و نشر بازی  در ۲۸ آگوست داد. این عنوان اولین عنوان پس از خریداری شدن استودیو Slightly Mad  توسط Codemasters می باشد و از دیگر عنوان های شبیه ساز و ماشین سواری موجود در بازار درس هایی را یادگرفته و در خود جای داده است.

تغییراتی چون بازنگری در بخش Career و قابلیت ماد کردن و بهبنه سازی خودرو ها که در بسیاری از عنوان های Racing امروزی قابل مشاهده می باشد و اکنون در این بازی نیز استفاده خواهد شد. اینگونه اگر شما ماشین خاصی را مد نظر دارید و می خواهید آن را نگهدارید می توانید با ارتقاع دادن آن و بهینه سازی، در تمام مدت حالت Career همراه آن باشید.

در نسخه های پیشین این مجموعه از بازی های Racing شما می توانستید ظاهر خودروی خود را تغییر دهید و یا آن را Tune کنید اما حال در نسخه سوم بازی آپگرید ها به ریشه خودرو وجزئیات می رود و حتی می توان جزئیات برچسب های بکار رفته شده و رنگ بخش های بخصوص را جابجا کرد.

در این بازی علاوه بر بخش Quick Play ،مود  کاستوم مولتیپلیر در بازی وجود دارد که رویداد هایی بخصوص در بازه های زمانی مختلف می باشند که  پاداش بخصوص خود را دارد.همچنین در بازی حال Rivals هم در نظر گرفته شده است تا با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید وبرتری خود را به دیگران نشان دهید. با اینکه تاریخ انتشار بازی معرفی شده است اما پابلیشر این عنوان شرکت Bandai Namco ورژن pc این بازی را تایید نکرده است و باید دید آیا این بازی مانند نسخه های پیشین برای pc خواهد آمد یا خیر.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر