تخفیفات تابستانی Steam آغاز شد

توسط در

 

تا تاریخ ۹ ژولای مراقب کیف پول خود باشید

بالاخره تخفیف سالیانه تابستانی شبکه پر کاربر Steam سر رسیده است و بسیاری از عنوان های برتر دنیای گیمینگ با کمترین قیمت ممکنه به حراج گذاشته شده اند و با خرید در این بازه امتیاز های مختلفی جهت استفاده در اختیار کاربران گذاشته می شود.

کاربران با امتیازات بدست آمده می توانند از انیمیشن های گوناگون درچت استفاده بکنند و یا بک گراند های گوناگون برای پروفایل خود خریداری کنند. در هر حراجی شبکه جهانی steam بسیاری از عنوان های AAA  را می توان با قیمتی بسیار پایین خریداری کرد و این گونه قرار است تابستانی پر از سرگرمی را به همراه داشت.

در این رویداد تابستانه اگر معادل ۳۰ دلار آمریکایی در بازارچه هزینه بکنید به میزان ۵ دلار در هزینه ها صرفه جویی می کنید و امتیاز کسب می کنید. زمان پایان تخفیفات Steam تا ساعت ۱۰ صبح PDT  و یا ۲۱:۳۰ به وقت ایران در تاریخ ۹ ژولای  یا ۱۹ تیر می باشد.

امید واریم تا پایان زمان تخفیفات از آن برترین استفاده را بکنید و بازی های مورد علاقه خود را با بهترین قیمت و به صورت اورجینال خریداری بکنید تا هم یاد بودی ارزشمند برای شما باشند و هم پشتیبانی واقعی از تولید کننده مورد علاقه خودتان کرده باشید. 


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر