انیمه Cyberpunk برای سال ۲۰۲۲ منتشر می شود

توسط در

اتاکوها منتظر یک انیمه با کیفیت باشد

بله درست شنیدید Cyberpunk 2077 قرار است با کمک استودیو Trigger، که برترین انیمه های اکشن مانند Kill la kill را ساخته است، یک مجموعه انیمه کامل با داستان متفاوت از بازی را تولید کند. نام این مجموعه انیمه قرار است Cyberpunk Edgerunners باشد و بر روی شبکه Netfilix پخش شود.

داستان انیمه Cyberpunk Edgerunners قرار است در خیابان های Night City سر شود و داستان تبدیل شدن شخصی به یک Edge Runner می باشد. جزئیات این مجموعه انیمه همچنان کامل مشخص نشده و استودیو CD Projekt Red و Trigger تا کنون اطلاعاتی را منتشر نکرده اند اما به گفته سازندگان این مجموعه قرار است هم طرفداران دنیای Cyberpunk را راضی کند و هم دنیای بازی را برای افرادی که با Cyberpunk آشنایی ندارند  آشنا کند.

تنها خبر خوبی که تا کنون در مورد این انیمه تایید شده است، ساخته شدن توسط آن توسط استودیو Trigger می باشد که برترین انیمه های اکشن محور را تولید میکند و تیم برتر خود را را برای تولید این مجموعه در نظر گرفته است، و شخصی چون Hiroyuki Imaishi قرار است کارگردان این انیمه باشد.

با توجه به زمان انتشار این مجموعه و فاصله تقریبا دو ساله از انتشار خود بازی Cyberpunk 2077 این مجموعه ممکن است داستان DLC های بازی را ادامه دهد و یا خود آغازی بر داستان های DLC بازی باشد، همچنین این انیمه در زمان پخش مانند مجموعه Witcher بازیکنان و طرفداران متفاوتی را به بازی جذب کند. 

حال که در چند سال اخیر بسیاری از بازی سازان، اخیراً با انشار بازی های تکمیل نشده و یا متفاوت ما را نا امید کرده اند باید دید آیا Cyberpunk2077 قرار است آن الماس متفاوت باشد؟ تنها زمان است که نتیجه را به ما نشان می دهد و باید تا نوامبر یا آبان ماه امسال برای منتشر شدن بازی صبر کرد .


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر