استریمر Dr.Disrespect دوباره از شبکه twitch بن شد

توسط در

 

Dr.Disrespect به تازگی بن شده است و دلیل آن تاکنون مشخص نشده است

یکی از برترین استریمر های شبکه Twitch به نام Guy Beahm با نام مستعار Dr Disrespect به تازگی از شبکه twitch بن شده است و خبر آن توسط حساب توئیتر StreamerBans تایید شده است، اما دلیل بن شدن او به درستی تایید نشده و تنها چیزی که مشخص است، حذف شدن چنل Dr Disrespect از روی شبکه می باشد.

Twitch نیز تا کنون دلیل بن شدن Dr Disrespect را منتشر نکرده است و تنها در بیانیه ای گفته است ” در سیستم رسیدگی شبکه Twitch، ما در زمان نیاز عکس العمل نشان می دهیم و زمانی که شخصی به ما سندی در مورد نقض قوانین سرویس Twitch توسط کاربری را به ما نشان داده می شود. ما عمل می کنیم و موقعیت و اهمیت استریمر مورد نظر اصلا برای ما مهم نمی باشد.”

اما چنل Dr Disrespect تنها چنل حذف شده در این ماه نمی باشد و استریمر های دیگری چون Lirik نیز برای مدتی به دلیل نقض قانون DMCA برای مدتی چنلشان حذف شده است. Dr Disrespect در سال ۲۰۱۹ نیز بدلیل اشتباهاتی که در استریم E3 خود انجام داد برای مدتی بر روی شبکه twitch بن شده بود، مدت زمان این بن نیز قرار بود برای همیشه باشد که Twitch با گذر زمان، کوتاه آمد.

دلیل بن شدن Dr Disrespect تا کنون مشخص نشده است اما به گفته برخی از استریمر ها مدت بن Dr Disrespect قرار است همیشگی باشد و دکتر قرار است دیگر بر روی Twitch نباشد. حال باید منتظر ماند که Dr Disrespect به چه دلیلی برای همیشه بن شده است و امیدواریم Twitch به زودی دلیل بن خود را مشخص کند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر