این هفته اولین فصل بازی Fallout76 آغاز می شود

توسط در

اولین فصل بازی Fallout76

اولین فصل بازی Fallout76 آغاز می شود : در این هفته season pass خود را وارد بازی میکند و قرار است تم آن بر اساس بورد گیم ها باشد. نام این فصل Legendary Run می باشد و بازیکنان با جمع آوری امتیاز S.C.O.R.E توسط فعالیت های مشخص در آن پیشروی می کنند.

در این Season Pass بازیکنان با پیشروی در آن و تکمیل کردن مراحل آن armor paint, xp booste, lunchbox و لباس های مخصوص بدست میاورند.

بازی Fallout76 در گذشته نیز ماموریت هایی داشت که بازیکن با تکمیل کردن آن ها واحد Atom را بدست می آورد و با استفاده از آن ها در فروشگاه بازی ، تبدیل به آیتم مد نظرشان میکردند. حال با سیستم season pass این ماموریت ها و چالش های جدید در کنار یک دیگر قرار می دهد و بازیکنان تمامی آن ها  را با هدف تکمیل کردن season pass و پیشروی در آن انجام می دهد.

اولین فصل بازی Fallout76

به گفته شرکت Bethesda فصل اول بازی قرار است رایگان در اختیار بازیکنان قرار گیرد و در آینده فصل های بعدی نیز ممکن است رایگان در دسترس بازی کنان قرار گیرد.

مسابقه در تخته بازی این فصل  قرار است تا پاییز ادامه داشته باشد و مانند هر سیستم Battle Pass موجود در بازی های دیگر مراحل موجود در آن را نیز می توان با پول خریداری کرد و قیمت هر یک از مراحل ۱۵۰ atom می باشد که قیمت آن معادل ۱٫۵ دلار آمریکا می باشد.

عنوان Fallout 76 در زمان عرضه با باگ های بسیاری رو در رو بود و با عرضه  آپدیت های حجیم و DLC های گوناگون همچنان بخشی از باگ های آن وجود دارد و با هر آپدیت باگ های جدید وارد بازی می شود. حال باید دید با عرضه رایگان season pass در بازی و بهینه سازی آن ، آیا بازیکنان جدید را جذب می کند یا خیر.

Legendary Run

PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر