Focus Home تیم Deck13 سازنده مجموعه بازی Surge را خریداری کرد

توسط در

Focus Home استودیو Deck13 را همراه با ۶۰ نفر از کارکنان را خریداری کرد .

پابلیشر فرانسوی Focus Home Interactive استودیو آلمانی Deck13 که سازنده مجموعه بازی های Rpg به نام Surge و عنوان Lords of the Fallen می باشد را خریداری کرده است.

مجموعه بازی Surge در گیم پلی به سری Souls بسیار شبیه می باشد و شما با از بین بردن دشمنان خود و باس فایت های عظیم را تجربه و امتیاز کسب کنید تا بتوانید به راحتی از موانع عبور کنید.

این شرکت گذشته موفقی دارد و بازی هایی چون Farming Simulator, SnowRunner, Vampyr, A Plague Tale, Greedfall را در بازار گیم به فروش رسانده است و حال به دنبال ساخت عناوین منحصر به خود می باشد تا تنها به عنوان یک پابلیشر در بازار گیم نماند و از طریق بازی برای خود درآمد زایی کند.

Focus Home استودیو Deck13 را خریداری کرد

شرکت Focus Home استودیو Deck13 را همراه با ۶۰ کارکنان و تمامی حق نشر و عناوین دیگر این استودیو به مبلق ۷٫۱ میلیون یورو خریداری کرده است و اکنون تمامی عناوین و بازی های این استودیو به  Focus Home تعلق دارد.

Jürgen Goeldner مدیر شرکت Focus Home گفته است” ما برای ورود تیم موفق Deck13  به گروه بزرگ Focus Home بسیار خوش حال می باشیم و دو تیم به کمک یک دیگر و تحت یک نام قرار است بسیاری از گام های بزرگ دنیای گیم را برداریم” امیدواریم با این خرید شاهد عنوان های موفق دیگری باشیم و دو تیم خلاق با کمک یک دیگر پله های موفقیت را طی کنند.

استودیو Deck13

PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر