حالت تک نفره وارد Hunt: Showdown می شود

توسط در

Hunt: Showdown

dual wielding و حالت تک نفره وارد Hunt: Showdown می شود

Hunt: Showdown به تازگی آپدیت حجیم ۱٫۴٫۱ خود را دریافت کرد، در این آپدیت خود کنترل دو handgun به صورت هم زمان و حالت تک نفره  به بازی اضافه شده است. تا بازیکنان دیگر نگران خطر مابقی بازیکنان نباشند و به راحتی در دو مپ بازی به گشت و گذار بپردازند و چالش های بازی را انجام دهند.

برای بخش تکنفره ۱۵ چالش طراحی شده است که در سه دسته تقسیم بندی می شود. دسته اول مربوط به بخش پارکور می باشد تا قابلیت کنترل و حرکت شما در بازی به چالش کشیده شود. در دسته دوم چالش Sniper و یا همان تک تیر انداز می باشد تا میزان دقت شما در مفاصت بالا در تیر اندازی بررسی شود. آخرین دسته چالش wave می باشد که به نوعی یک Horde mode می باشد که در آن گروهی از دشمنان به صورت پیاپی با شما رو در رو می شوند و قابلیت Survival شما بررسی شود.

به گفته Crytek چالش های بیشتری قرار است به بازی اضافه شود و هم اکنون در حال بررسی و طراحی مرحله می باشند. 

برای قابلیت dual wielding اضافه شده، هم اکنون شامل ۱۳ مدل از اسلحه های دستی یا همان Handgun بازی می باشد و شما می توانید اسلحه های normal و legendary را در کنار یک دیگر قرار دهید اما مدل اسلحه ها یک مدل باشد. این قابلیت وابسته به سیستم ranking و قابلیت های بازشونده بازی نمی باشد و هر کس که وارد بازی شود می تواند از قابلیت جدید dual wielding بازی استفاده کنند و با دو handgun وارد گود شوند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر