سبک بتل رویال Ubisoft به نام Hyper Scape در حال ساخت است

توسط در

Hyper Scape

Hyper Scape قرار است به صورت رایگان در ماه دیگر به بازار عرضه شود.

Ubisoft در حال آماده سازی برای معرفی یک عنوان جدید می باشد که قرار است در سبک fps و با تم SCI-FI باشد و توسط استودیو Montreal این شرکت ساخته شده است.این عنوان که به زودی وارد بازار می شود قرار است در این هفته به صورت Closed beta با تعدادی از بازیکنان به اشتراک گذاشته شده و گیم پلی و مکانیک آن  بررسی شود و در تاریخ ۱۲ ژولای به نسخه Public Beta ارتقاع یابد و در دسترس عموم قرار گیرد.

Ubisoft به تازگی با Twitch همکاری بالایی داشته است و قرار است در این عنوان سیستم چت این پلتفرم بر بازی Hyper Scape تاثیر مستقیم داشته باشد و بینندگان استریمر ها در Twitch شرایط بازی را کنترل کنند و مستقیماً بر بازی و گیم پلی تاٍیر بگذارند. اطلاعات بیشتری هم اکنون توسط استودیو منتشر نشده است اما این عنوان قرار است به همراه نسخه Closed Beta خود به طور کامل در شبکه های اجتماعی شرکت معرفی شده و طرفداران به طور کامل با این عنوان آشنا شوند.

بازی های Battle Royale چند سالی می باشند که تحت نظارت شرکت ها و پابلیشر های بزرگ قرار دارد  و بسیاری از آن ها سوار بر موج Hype آن شده اند. عنوان هایی چون Warzone , Apex legends و حتی حالت Fire storm عنوان Battlefield v نمونه هایی از تلاش های این شرکت ها برای سوار شدن بر موج hype بوده است و حال باید دید که تلاش ورود Ubisoft به این سبک چه خواهد بود. آیا با یک ورود موفقیت آمیز چون Warzone روبرو خواهیم شد و یا یک پروژه شکست خورده چون The Culling .


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر