برنامه Discord به دنبال تبدیل شدن به یک پلتفرم ارتباطی برای عموم

توسط در

Discord به دنبال حذف برند گیمینگ می باشد

نرم افزار ارتباطی Discord که در ابتدا با هدف ایجاد ارتباط برای گیمیر ها طراحی  شده بود تا آن ها در زمان بازی کردن با یک دیگر در تماس باشند حال به دنبال حذف عنوان پلتفرم گیمینگ  و به دنبال آن تبدیل شدن به راه ارتباطی برای عموم مردم است.

دلیل این اقدام Discord خوش آمد گویی به افرادی است که به تازگی می خواهند از آن استفاده کنند. زیرا با گذر زمان کاربران از این پلتفرم استفاده های بیشتری کردند و دایره گیمینگ تنها قسمت کوچکی از یک مجموعه بزرگ شد. حال ازDiscord استفاده های دیگر نیز می شود به طور مثال دانش آموزانی که به دلیل شیوع بیماری Covid-19 در خانه مانده بودند به کمک Discord با استاد و دوستان خود در ارتباط بودند و اطلاعات مهم خود را به کمک این پلتفرم به اشتراک می گذاشتند. هم اکنون معلمان و افراد بزرگ سالی که با یک سکوی ارتباطی بهتر و روان تر از Skype آشنا شده اند به دنبال دعوت کردن دوستان خود هستند و همین موضوع نوع و دایره سنی کاربران Discord  را افزایش داده است. 

اما تغییر شعار برای Discord کافی نبوده، اکنون دامنه شرکت نیز تغییر پیدا کرده است، لطیفه هایی که با محوریت گیمینگ بوده اند در حال تغییر اند تا تمامی افرادی که به تازگی بر روی این پلتفرم آمده اند به راحتی در آن ارتباط برقرار کنند و هرچه سریع تر با آن کار کنند.

افزونه هایی که اخیرا Discord در خود اضافه کرده است برای رقابت با دیگر پلتفرم های ارتباطی می باشد. قابلیت هایی چون، استفاده از هوش مصنوعی جهت حذف صدای اضافه، تماس ویدئویی، به اشتراک گذاری صفحه کامپیوتر و تماس صوتی به همراه به اشتراک گذاری تصویر به صورت همزمان و بسیاری دیگر از قابلیت های در نظر گرفته شده قرار است Discord  را به یکی از برترین پلتفرم های ارتباطی کند.

اکنون باید دید با تصمیمات جدید Discord، کاربران رو به افزایش این پلتفرم به چه رنج سنی تمایل پیدا خواهند کرد و آیا قرار است برای گیمیرها یک شبکه ارتباطی جدید ساخته شود و یا آن ها با روند تغییرلت Discord کنار خواهند آمد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر