بازی The Worms در حال بازگشت

توسط در

این سری قرار است به سبک Real-Time بازگردد

Team 17 Digital به تازگی نسخه جدیدی از مجموعه Worms را معرفی کرد. عنوان Worms Rumble قرار است یک real-time, arena-based 32 بازیکن اکشن شوتر باشد و دو حالت Last Worm Standing و Deathmatch تاکنون برای بازی معرفی شده است.

در Last Worm Standing  بازیکنان تا آخرین نفر با یک دیگر می جنگند و برای زنده ماندن از تمامی سلاح های بازی استفاده می کنند. در حالت Deathmatch نیز بازیکنان با یک دیگر مبارزه می کنند تا برتری را به رقبای خود نشان دهند.

دردنیای مولتی پلیر Worms Rumble دنیا به صورت ۲٫۵ بعدی side-scrolling بوده و دارای پارکور بسیار می باشد. برخلاف نسخه های این سری مپ بازی تخریب پذیر نمی باشد که یکی از استاندارد های این مجموعه از اولین نسخه است.

به گفته Team 17 در هر مپ بخشی تخریب پذیر وجود دارد که با توجه به نوع مپ این بخش متفاوت است.

آخرین عنوان از این مجموعه بازی Worms WMD بوده که یک عنوان turn-based artillery می باشد و در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است در این فاصله چهار ساله دیگر خبری از Worms و دنیای آن نبوده. Worms Rumble قرار است در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود و به گفته صفحه آن در شبکه Steam “این بازی یک باز نگری به Worms است”.

تنها ۵ ماه تا پایان ۲۰۲۰ مانده است و اکنون باید دید آیا Worms Rumble قرار است دل طرفداران قدیمی این عنوان را بدست آورد و یا با یک عنوان Cash Grab روبرو خواهیم بود که تنها قرار است از طرفداران برای استودیو پول بدست آورد و یک بازی نا تمام باشد.همانطور که در Pcmod می گوییم تنها زمان است که نتیجه را نشان می دهد و حال برای نتیجه باید صبر کرد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر