با بازی رایگان Skye بر روی جزایر زیبا پرواز کنید

توسط در

بر روی زیبایی ها پرواز کنید

برای طرفداران پرواز سال ۲۰۲۰ یکی از برترین و پر محصول ترین سال های ممکنه می باشد، عناوینی چون Star Wars Squadron و Microsoft Flight Simulator که هر یک طعم خاص خود را برای پرواز دارند و هر دو قرار است امسال عرضه شوند.

اما زمان انتظار بسیار است و برای سپری این مدت طولانی ، ما برای شما مشتاقان پرواز پیشنهاد ویژه و رایگان داریم. عنوان رایگان Skye بر رو شبکه Steam قرار دارد و شما در آن کنترل یک هواپیمای رنگی را به دست دارید و در دنیای بازی به گشت و گذار می پردازید . آرت استایل این بازی به گونه ای است که گویا شما در یک نقاشی رنگ روغن به سر میبرید و آرامش در آن حرف اول می زند.

این عنوان یک شبیه ساز پرواز پیچیده نمی باشد، مراحل برخواستن و فرود آمدن که یکی از سخت ترین مراحل پرواز می باشد در این بازی به راحتی پیاده شده است و تمرکز در آن بیشتر بر گشت و گذار است. شهر های کوچک و بزرگی و قایق های که در دنیای بازی پراکنده شده اند و در زمان پرواز جذب آن ها می شوید.

اما گشت و گذار خالی در بازی خسته کننده است و برای جلوگیری از آن سازندگان بازی فعالیت ها و Quest هایی را در نظر گرفته اند. یک شهر کوچک، واقع در ساحل و یک فانوس دریایی که باید آن را در یافت کنید. Quest های موجود در بازی متنوع اند و در آن شما کارهایی چون اسکورت کردن یک کشتی، ارسال محصولات به شهر های دیگر و دریافت قطعات انجام می دهید.

امید واریم شما مشتاقان پرواز به این عنوان زیبا سر بزنید و زمان سخت انتظار را سپری کنید و با به اشتراک گذاری مقالات و دنبال کردن تیم Pcmod در شبکه های اجتماعی از ما حمایت کنید.

PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر