چگونه در Warzone با Juggernaut ها کنار بیاییم

توسط در

نکاتی برای Warzone Juggernaut Royale

Warzone Juggernaut Royale مسیر جدیدی است که برای فصل چهارم بازی Call of Duty در نظر گرفته شده است که در آن خطر رفتن به گولاگ  بیشتر از میزان شانس شما برای بدست آوردن ست Jaggernaut می باشد و شما در آن باید آماده نبرد باشید.

در تاریخ بازی Call of Duty واحد Juggernaut  به عنوان یک دشمن کنترل شده توسط سیستم در نسخه Modern warfare 2 و در حالت Spec Ops بود و سپس به نسخه های بعدی بازی وارد شد. حال این زره بزرگ شکست ناپزیر وارد Verdansk شده و راه خود را به سمت Warzone پیش برده است.

اما Warzone Juggernaut Royale چگونه است ؟ در این حالت محدود در ابتدای مچ شما و دو دوست خود می توانید برای بدست آوردن سه کیت Juggernaut پخش شده، در مپ تلاش کنید و با تیم های دشمن بجنگید. اگر در بدست آوردن کیت موفق باشید و شما به یک Juggernaut تبدیل شوید، از پای در آوردن شما یکی از دشوار ترین کار های ممکنه خواهد بود و باید آماده لشکری از دشمنان باشید که تنها هدف آن ها کشتن شما است تا یک کیت جدید وارد نقشه شود. از طرف دیگر اگر تیم شما موفق به بدست آوردن کیت نشود باید با استراتژی به دنبال Juggernaut بروید زیرا او همیشه همراه دو یار دقیق است.

نکاتی که در این مقاله خواهیم گفت برای این حالت می باشد که تا تاریخ ۷ ژولای در بازی خواهد بود.

برای حرکت خود زمان بندی داشته باشید

اگر می خواهید لباس Juggernaut را بدست آورید صبور باشید! و با گذر زمان اقدام به بدست آوردن لباس کنید.اینگونه شما با دشمنان کمتری رو در رو خواهید شد  و شانس شما برای برد افزایش می یابد. برای روبرو شدن با Juggernaut نیز صبور باشید و تا حد امکان لوت بکنید ، بگذارید بازیکنان دیگر با او روبرو شوند و شما به دنبال کیت جدید بروید.

آتش در برابر آتش

Juggernaut ها تا دندان مسلح هستند اما نگران نباشید راه های بسیاری برای فرستادن آن ها به گولاگ وجود دارد. اگر تیم شما به یک خودرو و موشک انداز مسلح نیست فاصله خود را با Juggernaut حفظ کنید و آنن را از راه دور شکار کنید.

Juggernaut را تنها کنید

ابتدا یار های Juggernaut را از پای در بیاورید تا بتوانید با تمام توان با او مقابله کنید و با تعداد زیاد در برابر تعدا کم مقابله کنید و از چند جهت او را زیر آتش قرار دهید.

امیدواریم از این مقاله خوشتان آمده باشد و با دنبال کردن تیم PCMOD در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری مقالات با دوستان خود از ما حمایت کنید.


PCMODTV

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر