بازی Shadow Warrior جدید در راه است

توسط در

  • حساب رسمی توئیتر بازی Shadow Warrior تیزر جدیدی منتشر کرده است.

چهار سال از آخرین انتشار بازی Shadow Warrior 2 می گذرد، عنوانی Looter Shooter هیجان انگیز که در آن شما با استفاده از اسلحه هایی که به دست می آورید دشمنان را یکی پس از دیگری از پای در می آورید. حال پس از این فاصله طولانی مجموعه Shadow Warrior برای طرفداران خود خبرخوبی دارد و آن خبر چیزی نیست جز خبر تولید نسخه جدید از بازی Shadow Warrior ، این خبر با انتشار یک تیزر در حساب کاربری  توئیتر بازی  به عموم اعلام شد. پابلیشر و دولوپر این سری قرار است در شنبه هفته آینده یک رویداد آنلاین داشته باشد و برای این رویداد گویا اکنون خبر های بسیار خوبی دارد.

در Shadow Warrior 2 شما در محیط های که توسط کامپیوتر به صورت رندم ساخته می شد با شیاطین و هیولا ها به نبرد می پردازید. مانند هر Looter Shooter دیگر سلاح های زیاد حرف اول را می زند و در این عنوان تقریباً هر نوع سلاح که دنبالش باشید وجود دارد. این عنوان که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، هم اکنون در شبکه Steam با ۷۵% تخفیف قابل خرید می باشد و برای تجربه یک بازی شوتر اول شخص پر هیجان، مناسب ترین گزینه پس از Doom Eternal می باشد.

بازی Shadow Warrior 2

شیوع بیماری Covid-19 بسیاری از رویداد ها را به یک نمایش اینترنتی و یا استریم  تبدیل کرده و بسیاری از عنوان هایی که قرار بود در سال ۲۰۲۰ عرضه شوند مانند: Cyberpunk 2077 را با تاخیر روبرو ساخت. همین رویداد های اینترنتی برای اکثر پابلیشر ها تبدیل به دلیلی برای جذب مخاطب شدند و تعدادی از آن ها شروع به معرفی ریمیک ها و ریمستر های عنوان های محبوب خود کردند تا بتوانند برای مراسم خود بیننده جمع کنند و دیگر بازی های در حال ساخت را معرفی کنند.

حال باید دید که در آینده نه چندان دور که قرار است تعداد زیادی ازعناوین محبوب به سیستم های خانگی  بازگردند، کدام یک از این شرکت های بزرگ موفق به راضی کردن طرفداران دیرین این عناوین خواهند شد. همانطور که همیشه می گوییم: تنها زمان است که نتیجه واقعی را نشان خواهد داد. باید برای مدتی صبر کرد تا با حاصل کار این شرکت ها آشنا شویم.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر