رویداد آنلاین Gamescom سال ۲۰۲۰ در شهریور شروع می شود

توسط در

رویداد آنلاین Gamescom در چهار روز از تاریخ ۶ شهریور به صورت زنده پخش می شود.

Gamescom 2020 که به تازگی لغو شده بود و برگذارکنندگان آن که قول داده بودند که با یک رویداد دیجیتال بازخواهند گشت، به عهد خود عمل کرده و امروز خبر از برگذاری یک رویداد آنلاین در شهریورماه دادند و قرار است این رویداد بزرگ از تاریخ ۶ تا ۹ شهریور برگذارشود.

این رویداد انگلیسی زبان که به کمک IGN ساخته شد، قرار است در سه روز اول برنامه هایی را با محوریت “Daily Show” و با مجری گری آقای Michael Swain برگذار کند. در این برنامه ها برترین اخبار و رونمایی ها به همراه اتفاقات Esport معرفی خواهند شد. در روز ۸ شهریور بازی های هیجان انگیز و برترین بازی ها از نظر منتقدین معرفی خواهند شوند. در روز آخر Gamescom 2020 برترین رویدادها معرفی خواهند شد و بازنگری به اتفاقات گذشته و سر انجام با پخش جوایز به برترین ها، این  مراسم به اتمام خواهد رسید.

رویداد آنلاین Gamescom 2020

Gamescom 2020  قرار است در استودیو های مختلف واقع در آمریکا و آلمان  تولید شود، همچنین در شبکه های YouTube, Twitch, Twitter و Facebook برای عموم در دسترس خواهد بود، تا تمامی مشتاقان گیم و دنیای گیم بتوانند از دیدن این رویداد لذت ببرند. بخش Daily Shows رویداد Gamescom همچنین قرار است به زبان آلمانی نیز تولید و منتشر شود، زیرا Gamescom معمولا در شهر Cologne برگذار می شود. این بخش آلمانی زبان توسط Webedia Germany ساخته خواهد شد و به صورت همزمان با بخش انگلیسی زبان منتشر خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از این مراسم به سایت رسمی Gamescom سر بزنید و زمان دقیق این رویداد را با ساعت موقعیت مکانی خود تنظیم کنید، تا هیچ چیز را از این رویداد از دست ندهید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید و با به اشتراک گذاری مقالات با دوستان خود و دنبال کردن تیم PCMOD در شبکه های اجتماعی از ما حمایت کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر