۴ بازی که میتوان با سیستم های Low End بازی کرد

توسط در

چه بازی هایی بکنیم

دوستان و همراهان Pcmod،با قسمتی دیگر از معرفی بازی در خدمت شما هستیم. در این قسمت می خواهیم چهار عنوان از بازی های موجود در بازار را برای شما معرفی کنیم که با سیستم های Low End همخوانی دارند. 

World of Warcraft Classic

بازی world of warcraft classic عنوانی که تغییرات فراوان را از بازی حذف کرده و ماننده نسخه های پیشین بازی قوانین و فیزیک اوایل خود را دارد. این نسخه از بازی عشق وعلاقه عنوان محبوب شرکت Blizzard می باشد که با موتور World of Warcraft جدید تولید شده است و تقریبا با تمامی سیستم ها همخوانی دارد.

Untitled Goose Game

Untitled Goose Game عنوان ایندی است که به تازگی وارد بازی شده است و یکی ازتجربیات متفاوت جدید می باشد. شما در این بازی در نقش یک غاز در نقشه بازی به گشت و گذار می پردازید و لیست کارهای روزانه خود را انجام می دهید و در روز Npc های موجود در بازی را با دزدیدن اشیا و خراب کردن لوازمشان سپری می کنید.

Stardew Valley

Stardew Valley بازی ای است که با الهام ازمجموعه بازی قدیمی Harvest Moon (کشاورز کوچک برای گیمیر های قدیمی ایرانی) ساخته شده است و یکی از عنوان های آرام بخش جدید موجود می باشد و برای گذراندن زمان و آرامش مناسب ترین عنوان می باشد. شما در این بازی مزرعه قدیمی پدربزرگتان  به شما به ارث رسیده است و شما برای فرار از روزمرگی امروزی به آن جا پناه برده اید.

Minecraft

تقریبا ۱۰ سال از عرضه اولین نسخه از این عنوان به بازار گیم میگذرد اما این عنوان همچنان یکی محبوب ترین ها و یکی ازعنوان های پیچیده می باشد. نگذارید ظاهر بلوکی و گرافیک ساده آن شما را گول بزند، این بازی یک عنوان Survival پیچیده می باشد و پیشرفت در آن ساده نمی باشد. این عنوان همچنان توسط تولید کنندگان بازی ساپورت می شود و آپدیت های آن همواره بخش های جدیدی به بازی اضافه می کند.

امیدواریم از این مقاله خوشتان آمده باشد و با به اشتراک گذاری مقالات با دوستان خود و دنبالکردن Pcmod در شبکه های اجتماعی از ما حمایت کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر