اولین اسکین Ultra بازی Valorant به قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می رسد

توسط در

 

آیا ۱۰۰ دلار قیمت مناسبی است و یا بهانه ای برای FREE TO PLAY بودن است

مدت ها پیش شرکت Bethesda در بازی Fallout 76 برای رنگ آبی و لوازم مورد نیاز بازی از بازیکنان پول می گرفت و همین امر باعث شد تا صدای همه بازیکنان از نظر پرداخت درون برنامه ای در بیاید. حال Valorant بی سر و صدا و با مخفی کاری پس از وارد شدن به بازار گیم، چوب حراج خود را به اسکین های درون بازی زد و در آن شاهد اسکین های با قیمت های مختلف بودیم. حال به تازگی در این عنوان پس از عرضه اسکین های ۵۰ دلاری و تقریبا ۷۵ دلاری نوبت به اسکین های فوق گران ۱۰۰ دلاری رسیده است.

این اسکین ها که در بازی با کلاس Ultra شناخته می شوند، مجموعه ای  از اسکین هایی می باشد که سلاح شما و حتی چاقوی شما را  به یک اژدها تبدیل می کند تا با آن دشمنان خود را شکست دهید. اما این قیمت تازه ابتدای ماجرا است، شما با پرداخت این هزینه تازه پا در ابتدای مسیر بدست آوردن تمام قابلیت های این اسکین قرار گرفته اید و شما اگر می خواهید از تمام قابلیت های آن استفاده کنید باید آن را لول آپ کنید، که این مسیر از دوروش پول دادن و یا بازی کردن عملی می شود که هر دوی آن ها کاری بسیار دشوار است.

پرداخت چنین هزینه ای تنها برای اسکین درون یک بازی Free To Play کار بسیار عجیب و غیر منطقی به نظر می رسد. زیرا با پرداخت چنین هزینه ای میتوان دو یا سه بازی جداگانه تهیه کرد. حال افرادی این انتخاب را بهایی برای تشکر از تیم سازنده می دانند و تعدادی آن را هزینه سرور. 

اکنون باید دید مالکین این اسکین چه برنامه ای در سر خواهند داشت و چه خواهد شد. زیرا در بازی Valorant بر خلاف CS:GO سیستم خرید و فروش اسکین میان کاربران وجود ندارد و این خرید گران قیمت برای کربران حتی جنبه  سرمایه گذاری نخواهد داشت و باید دید Riot دیگر چه برنامه های شومی در سر دارد و قیمت کلاس بعدی اسکین ها چه خواهد بود.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر