عنوان سوم از مجموعه Shadow Warrior در لایو استریم معرفی شد

توسط در

در لایو استریم Devolver Direct بالا خره نسخه سوم از این مجموعه معرفی شد

همانطور که حدس زده شده بود، عنوان سوم از مجموعه Shadow Warrior در استریم Devolver Direct معرفی شد و Lo Wang اینبار با تکنیک های جدید مهمان خانه های ما می شود. این شرکت تریلری از بازی را منتشر کرده است که در آن مقداری از گیم پلی نیز نشان داده شده است.

در این عنوان محیط و دشمن ها کاملا آشنا هستند و تعدادی عضو جدید نیز به خانواده خود اضافه کرده اند، شخصیت هایی چون tunnelers که شبیه به دلقک های شیطانی ای می باشند که به یک آکردوان پیوند زده شده اند. شخصیت اصلی ما نیز قابلیت های جدیدی مانند دویدن بر دیوار و Execution یاد گرفته است و این بار یک قلاب نیز با خود دارد و این طور که به نظر می آید این نسخه یک عنوان بهینه شده از مکانیک های پیشین این سری است.

متاسفانه تریلر منتشر شده جرئیاتی از داستان بازی و اینکه چرا Lo Wang در ابتدای آن ماسک Hoji را به سر دارد به کاربران نمی دهد. جدال میان این دو شخصیت در کنار یک دیگر یکی از شیرین ترین لحظات بازی بود و امیدواریم در نسخه سوم از مجموعه Shadow Warrior شاهد تعامل این دو شخصیت دوست داشتنی باشیم.

در این عنوان شما در محیط هایی که توسط کامپیوتر طراحی می شود شروع به مبارزه با موج مختلف از دشمنان روبرو می شوید و با استفاده از سلاح هایی که به دست می آورید و آیتم های بدست آمده آن ها را یک به یک از پای در می آورید. این عنوان در سال ۲۰۲۱ قرار است منتشر شود و ماه دقیق انتشار آن مشخص نیست.  امیدواریم شما هم مانند ما مشتاق این عنوان اکشن خشن باشید.

PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر