تاریخ انتشار Far Cry 6 مشخص شد

توسط در

 

به Yara خوش آمدید

عنوان Far Cry 6 امروز در استریم Ubisoft رونمایی شد. در رویداد Ubisoft Forward تریلر ای از این بازی پخش شد و تاریخ انتشار این بازی ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ اعلام گردید و قرار است بر روی Uplay store و پلتفرم Epic  به فروش رسد.Far Cry 6  پر ستاره هایی همچون بازیگر مجموعه Breaking Bad آقای Giancarlo Esposito در نقش دیکتاتور به نام Antón Castillo  و Anthony Gonzales از انیمیشن Coco در نقش پسر او Diego می باشد

داستان بازی Far Cry 6 در کشوری دوست داشتنی به نام Yara می گذرد که توسط یک دیکتاتور کنترل می شود و قرار است تماما بر شرارت Anton Castillo بچرخد. Castillo می خواهد شکوه کشورش را بر اساس رویای خود بازگرداند و هر کس که مخالف ایده های او می باشد را در راه شکوه از بین می برد. Castillo همچنین پسر خود را به عنوان جانشین خود انتخاب کرده است و در راه یک دیکتاتور دیگر تربیت می کند.

تریلر سینماتیکی که برای بازی منتشر شد  شامل مونولوگ دیکتاتور Castillo با پسرش در مورد نارنجک  و مردم کشورش است و به او در مورد حکومت و کنترل مردم یاد می دهد. Castillo در تریلر به پسرش یک نارنجک می دهد و اورا مجبور به پرت کردن آن به سمت مردم شورشی می کند و همین خشونت علیه فرزندش نمونه  ای از سیستم اداره کشورش می باشد.

Far Cry 6 قرار است بزرگ ترین Far Cry تا به امروز بوده و در خود مناطق شهری بزرگ داشته باشد و از آنجا که کل کشور بر روی جزیره است شامل محیط های دریایی و جنگلی نیز می باشد. بازیکن در این عنوان از عنوان اسلحه ها استفاده می کند و مکانیزم استفاده از حیوانات برای از پای درآوردن دشمنان که در Far Cry 5 معرفی شد نیز در این نسخه قرار دارد.

PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر