پروژه WOPR، ماشین برنامه ریز جنگی

توسط در

 

ماشین برنامه ریز جنگی در خدمت شما

دوستان و همراهان همیشگی Pcmod به یک معرفی کیس ماد دیگر خوش آمدید. در این قسمت قصد داریم تا شما را با پروژه WOPR آشنا کنیم. این پروژه با الهام از فیلم War Games ده ۸۰ میلادی ساخته شده و مدلی کوچک از شخصیت همین فیلم با همین نام می باشد. WOPR کوتاه شده جمله War Operation Plan Response می باشد و این شخصیت یک ماشین برنامه ریز جنگی است که در این سریال کنترل تمامی موشک های اتمی آمریکا را به دست دارد.

این کیس ماد توسط کاربر آلمانی random2k4  ساخته شده و پس از طراحی های اولیه و اندازه گیری های دقیق تناسب اندازه کیس ، به یک مقیاس اندازه فول تاور کاهش یافته است. بدنه این پروژه از جنس پلاستیک، آلمینیوم و چوب ساخته شده و تمامی جزئیات آن با دست رنگ کاری شده است.

سخت افزار این سیستم به شرح زیر بوده و متاسفانه این کاربر اطلاعات دقیقی از پاور و هارد نداده است:

 Motherboard: MSI Z370 Gaming Pro Carbon 

Ram: 4x 4Gb 3000 RGB

GPU: RX580 MSI

سیستم کولینگ در این پروژه یک واترکولر All in one 240 میلیمتری برای پردازنده می باشد که بر روی پنل بالایی آن نصب شده است. ال ای دی های به کار برده شده در این پروژه  توسط یک مدار arduino MEGA کنترل می شوند و طوری طراحی شده اند تا حس شخصیت این سریال را بیشتر به کاربر نشان دهد.

در ساخت WOPR به تک تک بخش ها دقت لازم پرداخته شده است و همین دقت است که این پروژه را در سال ۲۰۱۹ به یکی از برترین کیس ماد ها تبدیل کرد.

امیدواریم شما هم مانند ما از این پروژه لذت برده باشید.

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر