بلیزارد: World of Warcraft برای کنسول ها منتشر نمیشود!

توسط در

World of Warcraft برای کنسول ممنوع!

به گزارش Gamespot، بلیزارد پس از شایعاتی تایید کرد که “هیچ برنامه ای” برای انتشار World of Warcraft برای کنسول ها ندارد. یکی از سخنگو های این شرکت پس از انتشار رده بندی سنی محتوای قابل دانلود Shadowlands برای Xbox Series X در برزیل اعلام کرد که این یک اشتباه فنی بوده است.

سخنگو در مصاحبه با Polygon گفت: “فعلا هیچ برنامه ای برای انتشار WoW یا Shadowlands برای Xbox Series X نداریم. رده بندی سایت برزیلی با یک اشتباه فنی مواجه شد. اما این مشکل را رفع کردیم تا مشخص شود که بسته ی الحاقی فقط برای PC قابل دسترسی است”.

قبل از این در دیتای بسته ی الحاقی WoW کد هایی مبنی بر پشتیبانی کنترلر پیدا شد. بهمین دلیل عده ای فکر کردند که نسخه ی کنسول این بازی در راه است. اما سخنگوی بلیزارد اعلام کرد که این پشتیبانی فقط برای کمک به معلولان جسمی است که میخواهند بازی را تجربه کنند.

گیم اسپات از کارگردان بازی، Ion Hazzikostas، پرسید که این پشتیبانی از کنترلر میتوانست قدم اولیه برای انتشار بازی روی کنسول ها باشد؟ او جواب داد:” خیر، اینطور نبوده است.

Shadowlands، هشتمین بسته ی الحاقی World of Warcraft میباشد. که برای انتشار در ماه های آینده ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است. همانطور که از اسمش پیداست، این بسته ی الحاقی بازیکنان را به اعماق دنیای مردگان میبرد. 

برعکس بسته های الحاقی قبلی،  حداکثر سطح کاراکتر در Shadowlands بر روی ۶۰ به جای ۱۲۰ تنظیم شده است . این باعث شده Shadowlands جایگاه ویژه ای در کنار بسته های الحاقی پیشین داشته باشد.در حال حاضر بازیکنان میتوانند بسته ی الحاقی Shadowlands را در بخش آزمایشی (بتا) World of Warcraft امتحان کنند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر