بنچمارک های Project Cars 2

بنچمارک Project Cars 2
توسط در

بنچمارک Project Cars 2 ؛

PROJECT CARS 2 قسمت دوم از عنوان مسابقه ای محبوب از کمپانی Bandai Namco است. این بازی بسیار چالشی، سرگرم کننده و مهمتر از همه تقریبا در تمام جنبه های اصلی بهبود یافته ی نسخه اول است. در این مقاله خاص ما قصد داریم بر روی یک جنبه تمرکز کنیم، اما ما در این مقاله قصد داریم توجه شما را به این مهم جلب کنیم که  بازی چگونه اجرا می شود و چطور به نظر می رسد.

Project Cars 2 در GPU های NVIDIA و AMD ارزیابی می شود

بازی اول یک سیستم  خور مشهور بود! برای بازی کردن نسخه اول آن بصورت هموار  و روان نیازمند سیستم قدرتمندی بود. و کاملا نیازمند یک پردازنده قدرتمند بود و همین طور نیازمند به یک پردازنده گرافیکی حداقل یک هزار دلاری برای اجرای  FPS 60 1080p با تمام تنظیمات گرافیکی . هرچند که نسخه ی جدید، به نظر می رسد عملکرد بهتری دارد ، اما اشتباه نکنید. CARS 2 هنوز یک عنوان سخت است. بنابراین باید با سیستم قدرتمند به استقبال این عنوان رفت.

در ۱۰۸۰p با تنظیمات حداکثری  شما حداقل به یک GTX 1070 از NVIDIA و یا RX Vega 56 برای ۶۰ FPS + متوسط نیاز دارید. RX Vega 56 در این آزمایش ها متاسفانه گنجانده نشده است، اما به طور متوسط R9 Fury X موفق به ارائه  فریمی به طور میانگین ۵۷ FPS می شود، بنابراین فرض می شود که Vega 56 قادر به ارائه بیشتر از آن خواهد بود. اگر بخواهید برخی از تنظیمات کیفیت تصویر را فدا کنید، می توانیم این رقم را به۶۰  FPS و با GTX 1060، که به طور متوسط ۵۴ فریم در ثانیه در تنظیمات حداکثر می باشد.

در     ۱۴۴۰  ۲۵۶۰ شما مجبور خواهید شد یک سطح  در سراسر سیستم بالا تر بیاید  تا بتواند همان فریم ها را در یافت نمایید. این بدین معنی است که  ۱۰۸۰ و در AMD Vega 64  مطمئنا  گزینه ی مناسبی هستند. در ۴K تنها کارت گرافیکی که نزدیک به عرضه ۶۰ FPS متوسط است GTX 1080 Ti، و در رده ی دوم RX Vega 64 با ۴۵ FPS است.


مطالب تصادفی دیگر :

پرفروشترین بازی های Steam کدامند؟

AOC مانیتور خاص گیمینگ خود را معرفی کرد

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر