Razer هدست های Blackshark V2 و V2 X را معرفی کرد

توسط در
Razer Blackshark V2: فقط و فقط برای حرفه ای ها

امروز کمپانی Razer، جدید ترین هدست های خود، یعنی Blackshark V2 و V2 X را معرفی کرد. این کمپانی هدست های اخیر خود را “مخصوص مسابقه دهندگان Esports” دانسته و اعلام کرده هردو هدست قطعا میتوانند در Esports مورد استفاده قرار گیرند.

هردو هدست دارای درایور Razer TriForce 50mm میباشد؛ طرحی جدید که توسط Razer طراحی شده و برای تجربه ی بهتر، ظاهرا میتواند هر سه فرکانس بالا، میانی و کم را از هم جدا کن. درایور های Blackshark V2 همچنین شامل دیافراگم هایی با پوشش تیتانیومی هستند که در V2 X این نوع دیافراگم دیده نمیشود. این ویژگی فقط برای تقویت وضوح صدا طراحی شده است.

هردو هدست از یک میکروفون جدید استفاده میکنند که نویز گیر بهتری نسبت به نسخه های قبلی دارند. متاسفانه اطلاعات دیگری در مورد ویژگی های این میکروفون ها داده نشده است. اما این میکروفون، چه خوب ویا بد، خوشبختانه بر روی V2 قابل جابجایی است اما بر رروی V2 X اینطور نیست. این هدست ها همچنین با یک کارت صدای مخصوص برای میکروفون ارائه میشود تا کاربر بتواند کنترل بیشتری بر روی خروجی صدای خود، از جمله نویز گیر و وضوح صدا داشته باشد.

این دو هدست هم اکنون در بازار در دسترس هستند. Blackshark V2 با قیمت ۱۰۰ دلار و Blackshark V2 X با قیمت ۶۰ دلار به فروش میرسند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر