استودیوی Remedy درحال ساخت عنوانی در دنیای Alan Wake و Control میباشد

توسط در

در رویداد State of Play، بسته ی الحاقی جدیدی برای عنوان اخیر استودیوی Remedy، یعنی Control با نام AWE معرفی شده که در پیش نمایش آن، بازگشت Alan Wake را نشان میداد. حال کارگردان این عناوین، سم لیک، اعلام کرده که قصد دارد هر دنیایی که خلق کرده را باهم پیوند دهد و این بسته الحاقی، تازه قدم اول است. سپس گفت که در حال حاضر او و تیم استودیوی Remedy بر روی عنوانی کار میکنند که مشترکاٌ در دنیای Alan Wake، یکی از معروفترین ساخته های سم لیک، و دنیای Control، ساخته ی اخیر و حدوداٌ موفق سم لیک، جریان دارد.

سم لیک گفت:

اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۰ برای Alan Wake افتاد، جزو یکی از پرونده هایی بود که سازمان فدرالی Control بر روی آن تحقیقات انجام میداد. بسته ی الحاقی AWE، اولین تجربه استودیوی Remedy است که دو جهان متفاوت ساخته ی این استودیو، به یکدیگر برخورد میکنند. این تازه اول کار است. در حال حاضر تیم ما بر روی عنوانی در جهان مشترک این بسته ی الحاقی، تمرکز کرده و سخت مشغول کارند.

بسته ی الحاقی AWE یا Altered World Events (به معنای رویداد های جهان های موازی) کاراکتر اصلی بازی، جسی ایدن را نشان میدهد که میخواهد تحقیقات خانه قدیمی را پیش ببرند تا درباره ی اتفاقات فراطبیعی رخ داده در آن مکان، کاوش کند. این بسته ی الحاقی، پس از مرحله ی هفتم قابل دسترسی است که بعد از ورود به اتاق تحقیقات، میتوانید مجودی عجیب و غریب را ببینید که در آنجا سرگردان است.

بسته ی الحاقی AWE که به عنوان دومین بسته ی الحاقی رسمی این عنوان شناخته میشود، در تاریخ ۲۷ آگوست ۲۰۲۰ (۶ شهریور ۱۳۹۹) برای رایانه های شخصی، Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر