Asus از پاور های سری TUF Gaming Bronze خود رونمایی کرد

توسط در

کمپانی ایسوس که چند روز قبل از سری پاور های ROG Strix خود رونمایی کرده بود، حال پاور های مدل TUF Gaming Bronze خود را معرفی کرد. همانطور که از نام این سری مشخص است، این پاور ها بر اساس استاندارد های بخش TUF Gaming کمپانی ایسوس تولید و طراحی شده است. این سری پاور ها شامل دو مدل میان رده ی ۶۵۰W و ۵۵۰W میباشد. این پاور ها شامل مزایایی هستند که میتواند برای ایسوس سود خوبی را به ارمغان بیاورد.

از مزایای این پاور ها میتوان به فن ۱۳۵ میلیمتری با تکنولوژی Axial Tech اشاره کرد که دارای پروانه هایی مشبک هستند تا تمام جریان هوا را به صورت محوری هدایت کنند. این فن ها توسط تکنولوژی ۰dB Fan-Stop Logic کنترل میشوند (که فن در زیر آستانه دمای ۳۰% کاملا خاموش می ماند). برد این پاور ها دارای قابلیتی محاقظتی است که سالها از آن در برابر فرسایش محافظت خواهد کرد.

سری پاور های Asus TUF Gaming Bronze شامل ریل تکی +۱۲V میباشد که ایسوس این ریل ها را با عنوان ۸۰ Plus Bronze معرفی میکند. این ریل ها در برابر ولتاژهای بالا؛ اضافه بار، اتصالات کوتاه، دمای بیش از حد مقاومت میکند. هر دو مدل دارای کابل های اسلیو شده میباشند. هر دو مدل شامل کابل های EPS 4+4 Pin، ATX 24 Pin، پنج عدد کابل برق SATA و چهار کابل کانکتور Molex میباشد.

مدل ۵۵۰W این سری پاور ها دارای دو عدد کابل PCIe 6+2 Pin میباشد؛ در حالیکه مدل ۶۵۰W شمال چهار عدد از کابل های PCIe 6+2 Pin میباشد. طول این پاور ها ۱۵۰ میلیمتر میباشد. کمپانی ایسوس هنوز قیمت این سری پاور ها را اعلام نکرده است و در آینده انتظار میرود تا اطلاعات بیشتری از این پاور ها منتشر شود.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر