اولویت Guerrilla Games، رفع مشکلات نسخه PC عنوان Horizon است

توسط در

سه روز پیش، عنوان Horizon Zero Dawn برای رایانه های شخصی عرضه شد؛ اما تا به حال جمعی از کاربران از پورت PC این عنوان بسیار ناراضی بوده و مشکلات اجرایی زیادی را گزارش کرده اند. حال استودیو Guerrilla Games، سازنده ی این عنوان در جواب این کاربران اعلام کرده که رفع مشکلات نسخه PC این عنوان در اولویت قرار دارد و به سرعت در حال آماده سازی بروزرسانی برای رفع این مشکلات میباشند.

این استودیو در جواب کاربران گفت:

ما تمام کانال های شبکه های مجازی خود را زیر نظر داریم و از مشکلات برخی کاربران در اجرا و تجربه ی این عنوان خبر داریم. در حال حاضر بررسی مشکلات و رفع این مشکلات برای ما در اولویت قرار دارد. همچنین از کاربرانی که وقت ارزشمند خود را صرف گزارش کردن این مشکلات به ما در استیم، ردیت و وبسایت ما کرده اند بسیار سپاسگذاریم. اگر باز هم به مشکلات، کرش ها و باگ هایی در اجرای بازی برخوردید، حتما برای ما گزارش کنید. ایم گزارش ها برای تیم ما بسیار ارزشمند بوده و کمک بسیار زیادی به ما میکند.

با اینکه در این پست اعلام نشده که چه زمانی این مشکلات برطرف خواهند شد، اما میتوان نتیجه گرفت که به زودی بروزرسانی برای رفع حداقل قسمتی از مشکلات این بازی منتشر خواهد شد.

امتیاز عنوان Horizon Zero Dawn در صفحه فروشگاه استیم، “متوسط” است؛ که این امتیاز بر اساس گزارشاتی از تجربه این عنوان توسط بیش از ۷۰۰۰ کاربر در این سه روز ثبت و منتشر شده است.

با این حال، اگر به سیستم مورد نیاز این عنوان و Death Stranding (عنوانی که مانند Horizon Zero Dawn در ابتدا برای PS4 عرضه شد و سپس برای PC پورت شد) در صفحه فروشگاه های Steam و Epic Games نگاهی بیاندازیم، متوجه میشویم که عنوان Horizon Zero Dawn نسبت به Death Stranding، تقریبا دو برابر RAM بیشتر و قدرت CPU بالاتر نیاز دارد؛ با وجود اینکه Horizon Zero Dawn عنوان سال ۲۰۱۷ است و Death Stranding، در سال ۲۰۱۹ منتشر شد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر