پروژه Star Wars X-Wing: مادینگی از دنیای جنگ ستارگان!

توسط در
 
Star Wars X-Wing: لوک اسکای واکر گیمر میشود!

 

دوستان و همراهان همیشگی PCMOD، به یک کیس ماد دیگر خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم شما را با یک پروژه فوق العاده خانگی بنام Star Wars X-Wing آشنا کنیم. این پروژه در سایت Bit Tech برنده ی عنوان Scratch Build of the Year Runner Up سال ۲۰۲۰ شده است. با ما همراه باشید.

خالق این پروژه، کاربری با نام Random2k4 است. او یکی از طرفداران دو آتیشه ی مجموعه فیلم های جنگ ستارگان است. بهمین دلیل، او به فکر مادینگی با استفاده از طرح های هواپیماهای جنگ ستارگان افتاد. به گفته ی خودش، او تمام مدل های هواپیماها را بررسی کرده و متوجه شد مدل X-Wing مناسب مادینگ میباشد. همچنین او اعلام کرد که بدنه این پروژه توسط پرینت سه بعدی آماده و ساخته شده است.

مشخصات این پروژه به شرح زیر میباشد:

CPU: TBD probably an i5 6600K
Motherboard: MSI Z370I Gaming Pro Carbon AC
GPU: MSI GTX 1070 Aero ITX
Memory: Teamgroup T-Force Delta 8GB 2×4
PSU: Cooler Master V700
Fan: Cooler Master Master Fan Pro
Mouse: Cooler Master Mastermouse MM530
(Keyboard: Masterkeys MK750 (brown

او با استفاده از متریال هایی چون چوب و پلاستیک ویژه پرینت سه بعدی، جنگ ستارگان را به دنیای واقعی کشانده است! همچنین Random2k4 گفته که برای ساخت این پروژه فقط به فکر مادینگ کیس نبوده؛ بلکه میخواسته تا تمام تجهیزات جانبی یک کامپیوتر را هم ماد کند. او یک مانیتور ViewSonic XG2402و کیبورد Masterkeys 750 را با متریال مقوا و چوب در کنارهم با طراحی مخصوص دنیای جنگ ستارگان قرار داده تا قدرت مادینگ خود را به رخ رقیبانش بکشد. همچنین او آرم مخصوص جنگ ستارگان را روی موس MasterMouse MM530 ماد کرده و به این موس، رنگ و بوی جنگ ستارگانی داده است. همچنین تمام قطعات واتر کولینگ این کیس مادینگ از برند Alphacool میباشد.

امیدواریم از کیس ماد این هفته لذت برده باشید و با به اشتراک گذاری مقالات با دوستان خود و دنبال کردن تیم PCMOD در شبکه های اجتماعی از ما حمایت کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر