تاریخ عرضه بسته الحاقی Ancient Gods بازی DOOM Eternal در گیمزکام ۲۰۲۰ اعلام شد!

توسط در

پس از معرفی بسته الحاقی DOOM Eternal با عنوان The Ancient Gods، شرکت Bethesda به تازگی تاریخ انتشار اولین قسمت این بسته را مشخص کرده و تریلر جدید آن را به اشتراک گذاشته است. این کمپانی اخیراً اطلاعات جدیدی را از این بسته منتشر کرده است. با توجه به توضیحات ارائه شده، اولین قسمت داستان The Ancient Gods دوباره شما را در نقش DOOM Slayer قرار داده و این بار بازی‌بازان را به مکان‌های کاملاً جدیدی می‌برد. بازی‌بازان باید با یک شیطان باستانی که به تازگی بیدار شده مبارزه کرده و در راه رسیدن به این شیطان، دشمنان جدید این بسته را سلاخی کنند.

بسته The Ancient Gods به طور رایگان در اختیار دارندگان Year One Pass و نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس DOOM Eternal قرار خواهد گرفت. این بسته به طور جداگانه برای فروش ارائه خواهد شد و حتی بازی‌بازان می‌توانند بدون داشتن DOOM Eternal نیز به تجربه‌ی این بسته پرداخته و به بخش BATTLEMODE دسترسی پیدا کنند.

Year One Pass بازی DOOM Eternal همچنان با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار قابل خرید است. با تهیه‌ی این پس، شما هر دو بسته الحاقی بازی را دریافت خواهید کرد. در نهایت لازم به ذکر است که قسمت اول بسته The Ancient Gods به صورت جداگانه با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار ارائه خواهد شد. این بسته در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) عرضه خواهد شد.

بازی DOOM Eternal هم‌اکنون برروی کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم‌های Google Stadia و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی نسل بعدی و نسخه‌ی Nintendo Switch بازی در تاریخی دیگر منتشر خواهند شد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر