تریلری از اجرای Cyberpunk 2077 برروی گرافیک‌های سری RTX 30 منتشر شد – نهایت کیفیت!

توسط در

شرکت Nvidia روز گذشته از نسل جدید کارت‌های گرافیک سری RTX رونمایی کرد. در کنار معرفی پرچمدار سری یعنی RTX 3080، نسخه‌ی اقتصادی‌تر سری یعنی RTX 3070 و نسخه‌ی بسیار گران‌ قیمت و البته قدرتمند RTX 3090، شرکت انویدیا تریلری از عناوین مورد انتظار امسال را در حال اجرا برروی این کارت‌های گرافیکی جدید منتشر کرده است.

استودیوی CD Project Red و بازی به شدت مورد انتظار Cyberpunk 2077 مدتی است همکاری بسیار نزدیکی با شرکت انویدیا دارند. تیم سازنده با همکاری شرکت انویدیا پیش از این قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی‌های جدیدی همچون رهگیری پرتو (Ray Tracing) و DLSS 2.0 را به بازی اضافه کرده بود و حالا شاهد انتشار تریلر اجرای بازی برروی کارت‌های گرافیک جدید شرکت انویدیا هستیم.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال جاری (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی Google Stadia در اواخر سال جاری میلادی و نسخه‌‌های کنسول های نسل نهم نیز در تاریخی نامشخص در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. تیم سازنده مدتی پیش اطلاعاتی از تعداد و ویژگی‌های خودروهای بازی را نیز منتشر کرده بود. شما می‌توانید تریلر نمایش داده شده از بازی Cyberpunk 2077 در حال اجرا برروی کارت‌های گرافیکی جدید شرکت انویدیا را در ادامه مشاهده کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر