اطلاعات جدیدی از عنوان Mafia: Definitive Edition منتشر شد

توسط در

بدون شک بازی Mafia: Definitive Edition یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۲۰ است که کمتر از یک ماه دیگر منتشر خواهد شد. در همین حال، اخیراً شرکت ۲K Games اطلاعاتی از نقشه‌ی بازی و تغییرات فنی صورت گرفته در این عنوان را منتشر کرده است.

استودیوی Hangar 13 به عنوان توسعه‌دهنده‌ی بازی Mafia: Definitive Edition، شهر Lost Heaven را با تغییرات گوناگونی بازسازی کرده است. شرکت ۲K Games اعلام کرده است که این استودیو برای طراحی و بازسازی این شهر از شهر Chicago الهام پذیرفته و به دنبال قرار دادن ویژگی‌های جدیدی خواهد بود.

نقشه‌ی شهر Lost Heaven در بازی Mafia: Definitive Edition، شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با نقشه‌ی نسخه‌ی اصلی دارد. در مورد نقشه‌ی این بازی توضیحاتی در وب‌سایت رسمی آن ارائه شده است.

شکل نقشه‌ی نسخه‌ی اول بازی Mafia به عنوان یک راهنما در ساخت نسخه‌ی بازسازی این عنوان مورد استفاده قرار گرفت. بنابراین طراحی مناطق، بلوک‌ها، جاده‌های اصلی و موارد دیگر تقریباً مشابه نسخه‌ی اصلی هستند.

با این حال کاربران اکنون در بازی Mafia: Definitive Edition می‌توانند بدون نیاز به پیشروی در داستان، به طور آزادنه در بخش‌های مختلف شهر کاوش کنند. علاوه بر پیشرفت‌های گرافیکی، شاهد جزئیات بیشتری در ساختمان‌های مرکز شهر و محله‌ی چینی‌ها هستیم. همچنین زمین‌های اطراف شهر به‌روز شده‌اند که به شما اجازه می‌دهد تا از ارتفاعات و مسافت های مختلف به شهر مشرف شوید.

نقشه ی منتشر شده ی عنوان Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition نه تنها شامل اتومبیل‌های مخصوص آن دوران است، بلکه برای اولین بار در این مجموعه می‌توانید از موتورسیکلت استفاده کنید. به نظر می‌رسد به دلیل اضافه شدن پیچ‌ها و تقاطع‌های جدید به جاده‌ها، تجربه‌ی رانندگی ممکن است نرم‌تر و راحت‌تر باشد. از آن جا که Hangar 13 نقشه‌های حرارتی بازی‌بازان را در حین انجام مأموریت ها مرور می‌کند، مکان‌های خاصی برای تغییر راه بازی‌بازان به محله‌های جدید تغییر یافته وجود دارد و به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا بیشتر در شهر گشت و گذار کنند.

همچنین اطلاعاتی در مورد تأثیر زمان روز بر ظاهر و فعالیت شهر وجود دارد. به عنوان مثال در طول روز، تاکسی‌های زرد خیابان‌ها را پر می‌کنند و پیاده‌روها مملو از عابران پیاده است.  اما در غروب آفتاب، ترافیک در خیابان‌ها کمتر می‌شود و خیابان‌ها با چراغ‌های خیابان و چراغ‌های نئون روشن می‌شوند.

بازی Mafia: Definitive Edition در تاریخ ۴ مهرماه ۱۳۹۹ (۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در انتها می‌توانید جدید ترین تریلر این عنوان را مشاهده کنید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر