نسخه کنسول های نسل نهمی The Witcher 3 معرفی شد!

توسط در

 

شرکت CD Projekt RED به تازگی از نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی عنوان تحسین شده‌ی The Witcher 3 با بهره‌مندی از قابلیت‌های سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهمی رونمایی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

همان‌طور که گفته شد، شرکت CD Projekt RED در اقدامی ناگهانی از نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی The Witcher 3 رونمایی کرد. در اطلاعات درج شده برای این بازی آمده است که نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی The Witcher 3 شامل تکسچر‌های با کیفیت‌تر، رزولوشن بالاتر و نرخ به‌روزرسانی تصویر پایدار‌تر است. همچنین نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهم این اثر از قابلیت رهگیری پرتو (Ray-Tracing) نیز بهره خواهد برد و زمان بارگذاری ابتدایی بسیار کوتاه‌تری به واسطه‌ی درایو SSD کنسول‌های نسل نهمی خواهد داشت.

همچنین شرکت CD Projekt RED اعلام کرده است تمام بهبودهای ذکر شده برای نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی The Witcher 3، طی یک به‌روزرسانی به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز اضافه خواهد شد. این شرکت افزوده است به‌روزرسانی مذکور برای تمامی دارندگان رایانه‌های شخصی کاملاً رایگان خواهد بود.

بازی The Witcher 3 هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نینتندو سوییچ عرضه شده و طبق اطلاعیه‌ی استودیو‌ی CD Projekt RED، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این اثر در سال ۲۰۲۱ برای کنسول های نسل نهم نیز منتشر خواهد شد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر