سونی تاریخ انتشار و جزئیات قیمت PlayStation 5 را اعلام کرد!

توسط در

سونی پیش از آن که بخواهد تغییری در قیمت‌ها و روند پیش‌سفارش ‌ها ایجاد کند. کنسولِ جدیدخود، Play Station 5 را برای قیمت‌گذاری و عرضه‌ عناوین آماده کرد.

دقیقاً مانند Xbox Series X، پلی استیشن ۵ در دو نسخه مختلف در دسترس خواهدبود. اولین نسخه استاندارد PlayStation 5، که شامل یک دیسک درایوِ ۴K است و در کنار نسخه دیجیتال PlayStation 5 که از درایو دیسکِ ۴K عبور می کند و به جای قیمت ۳۵۹ پوند، ۴۴۹ پوند قیمت دارد.

برخلاف تفاوت های Xbox Series X و Xbox Series S ، در اینجا هیچ مشکلِ سخت‌افزاری دیگری به جز کمبود درایودیسک وجود نخواهد داشت. بلافاصله ممکن است فکر کنید که پس اندازِ این ۹۰ پوند یک معامله است. اما مهم است که توجه داشته باشید قیمت بازی های پلی استیشن ۵ نیز مشخص شده است.

بالاتر از نسل‌های قبل این کنسول، انتظار می‌رود قیمت اکثر بازی های جدید PlayStation 5 در حدود ۵۲-۶۰ پوند به صورت فیزیکی باشد. که در واقع  نشان می‌دهد معادل دیجیتالی آنها بیشتر هم هزینه خواهد داشت. از آنجا که خرید نسخه‌های جعبه‌ای بسته‌بندی‌شده معمولاً ارزان‌تر است، به نظر نمی رسد که نسخه بلند‌مدت PlayStation 5 از ارزش قابل توجهی برخوردار باشد.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. Yunes گفت:

    عشق است pc کنسول چیه ۳۰فریم به چه دردی میخوره بعدش هم که از cpu و کارت گرافیک های amd استفاده میکنن عشقه nvidia و intel مرسی از شما که حمایت گیمر ها هستید I love your group pcmod