پرفروشترین بازی های Steam کدامند؟

پرفروشترین بازی های Steam
توسط در

امروز ۳ ام مهر سال ۱۳۹۶ می خواهیم نگاهی گذرا به عناوین پرفروش شرکت Steam در هفته ای که گذشت داشته باشیم، در ادامه لیست عناوین و بازی های پرفروش ارائه خواهد شد:

عنوان های برتر در این هفته ؛

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS -1
Divinity: Original Sin 2 -2
Stellaris: Synthetic Dawn Story Pack -3
Counter-Strike: Global Offensive -4
Total War: WARHAMMER II -5
Stellaris -6
NBA 2K18 – Pre-order -7
Grand Theft Auto V -8
Stellaris: UtopiaDead by Daylight -9

سه عنوان برتر ؛

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS -1

همانطور که می بینید بازی PUBG، بازی سوم شخص شوتر، هنوز هم با قدرت و فاصله زیاد مقام اولی خود را در فروش استیم حفظ کرده و همچنان به قوت خود در رتبه اولی باقی است. این بازی رکورد تعداد کاربران همزمان شرکت استیم را شکسته و هر روز نیز بر تعداد کاربران این بازی افزوده می شود.

Divinity: Original Sin -2

جایگاه دومی نیز در اختیار بازی Divinity: Original Sin 2 است، بازی Divinity: Original Sin 2 علاوه بر بخش داستانی کامل، دارای حالت های بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و حالت Game master است. این بازی مهیج در سال ۲۰۱۵ نیز توانسته بود دو میلیون دلار از طریق کیک استارتر بودجه کسب کند.

Stellaris: Synthetic Dawn Story Pack -3

جایگاه سومی نیز در اختیار بازی Stellaris: Synthetic Dawn Story Pack است، در این بازی بازیکن می تواند به صورت آزادانه روند بازی اش را انتخاب کند؛ طوری که می توانید بازی را کاملاً به سلیقه خودتان به پیش ببرید. مثلاً می توانید یک امپراطوری ستمکار راه بیاندازید و همه چیز را از بین ببرید یا اینکه با صلح و آرامش بازی کرده و امپراطوری دیپلماتیک تشکیل دهید.


مطالب تصادفی دیگر :

معرفی مادربورد جدید گیمینگ ایسوس

بنچمارک های Project Cars 2

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر