بالاخره بازی Red Dead Redemption 2 هم کرک شد.

توسط در

بعد از یک سال دیوار دفاعی Red Dead Redemption 2 شکست.

Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی برای تجربه دوران غرب وحشی است. این بازی  5 نوامبر ۲۰۱۹  بر روی PC منتشر شده است.

گرافیک بالا و جزئیات ریز طراحی شده در این بازی از نقاط قوت آن محسوب میشود، که توانسته طرفداران زیادی به خود جذب کند. نور طبیعی روز و شب، جزئیات بالا حتی در گرد و غبار محیط  و مسیرهای برفی این بازی، از نمونه های بارز قدرت گرافیکی این بازی هستند. همچنین نقشه بزرگ بازی و محیط غرب وحشی آن، این بازی را به یکی از بازی های محبوب جهان باز تبدیل کرده است.

Rockstar برای حفاظت کدهای بازی از دست هکر ها، ترکیبی از سیستم های امنیتی استفاده کرد. البته استفاده از ترکیبی این سیستم ها مشکلات زیادی در اجرای بازی برای بازیکنان PC ایجاد کرد. در عین حال دیوار بزرگی بین هکر ها و کدهای بازی قرار گرفت که باعث ناامیدی بسیاری از دسترسی به این بازی شد.

اما حالا بیشتر از یکسال از انتشار نسخه PC این بازی، هکر ها موفق به گذشتن از این سد دفاعی شدند. تیم EMPRESS موفق به هک این بازی شد. نسخه هک شده بازی دارای حالت های جدیدی نیز میباشد. ماموریت ها و موجودات جدید از جمله دستکاری های این تیم بر روی Red Dead Redemption 2 خواهد بود. البته به جز این تغییرات شما میتوانید از مادهای منتشر شده برای بازی هم استفاده کنید و بازی خود را توسعه دهید.

برای اطلاعات بیشتر درمورد اخبار بازی ها با ما همراه باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر :

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر