باگ های بازی FIFA 21 از کنترل خارج شدند.

توسط در

 

بازی FIFA 21 تخیلی تر از چیزی که انتظار میرفت ظاهر شد.

تجربه بیشتر  EA Sports همیشه باعث برتری بازی های FIFA نسبت به سایر بازی های همین سبک بوده است. ولی به نظر میرود که امسال از صدر نشینی پایان خواهد یافت. امسال بین FIFA 21 و PES 21 رقابت بسیار حساس تری وجود خواهد داشت.

در مقایسه گیم پلی این دو مجموعه بازی، FIFA همیشه بازی سریع تر را برای بازیکنان ایجاد میکند. در حالی که بازی های PES تاکید بیشتری بر روی تکنیک و کنترل توپ دارند. حتی در نسخه PES 20 به خاطر اضافه شدن تکنیک های بیشتر برای کنترل توپ، KONAMI صدر نشینی بازی های خود را در گیم پلی جذاب تر قطعی کرد.

از نظر گرافیکی بازی های FIFA شروع قدرتمند تری نسبت به مجموعه PES داشتند. البته از سال ۲۰۰۱ و ورود اولین بازی با عنوان Pro Evolution Soccer  رقابت گرافیکی و جزئیات بازی بین این دو مجموعه بسیار تنگاتنگ شد. که از نظر بسیاری کاربران با این که FIFA جزئیات خیره کننده از در فضای بازی ایجادکرده است، ولی بازی های PES محسطی واقعی تر را به تصویر کشیده است.

البته که با وجود تمام این اختلافات این بازی های طرفداران وفادار خود را در طول تاریخ حفظ کرده اند.

ولی به نظر میرسد که امسال FIFA عملکردی ضعیف از خود نشان داده است.

گزارشات زیادی از طرف بازیکنان درمورد این بازی منتشر شده که حاکی از ضعف موتور فیزیکی نسخه ۲۰۲۱ این بازی میدهند.

یکی از پرتکرار ترین این باگ ها، پرش درجای بازیکنان است. 

بسیاری از طرفداران این بازی این باگ را با کد تقلب Super Jump در بازی های دیگر مقایسه کرده اند. که مقایسه نا به جایی به نظر نمیرسد. با توجه به ویدئوهای منتشر شده از بازیکنان، این پرش به بسیاری در برد بازی کمک کرده است.

امیدواریم EA Games برای رفع این باگ های آپدیتی در نظر داشته باشد.

نسخه ی PC،  Xbox One و PS4 این بازی در تاریخ ۶ اکتبر منتشر شد. و نسخه های Xbox Series X/S و PS5 در تاریخ ۴ دسامبر منتشر خواهد شد.

به گفته ی Electronic Arts در نسخه ی این کنسول ها نور پردازی و جزدیات بازیکنان بهبود خواهد یافت، ولی هنز تصویری از این بازی به نمایش گذاشته نشده.

برای اطلاعات بیشتر درمورد اخبار بازی ها با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر