بسته های الحاقی جدید Gears 5 مسیر بازی را متحول خواهند کرد.

توسط در

 

با عرضه کنسول های نسل جدید، بازی Gears 5 با این نسل همگام خواهد شد.

بازی Gears 5 که ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر شد، بازی نسبتا قدیمی برای اجرا بر روی کنسول های نسل جدید باشد. ولی توسعه دهندگان این بازی برنامه ای متفاوت برای این بازی در سر دارند.

طبق آخرین تریلر های این بازی همزمان با عرضه کنسول های نسل جدید DLC هایی برای این بازی منتشر خواهد شد که جذابیت داستان را برای بازیکنان بالا میبرد. همچنین نسخه نسل جدید این بازی ها با کیفیتی خیره کننده بر روی کنسول های Xbox جدید اجرا خواهد شد.

در یکی از بسته های الحاقی همزمان با عرضه کنسول های Xbox Series X/S شما میتوانید شخصیت شناخته شده Marcus Fenix را با Dave Bautista جایگزین کنید. Bautista قبلا در نسخه چند نفره بازی دیده شده است. حالا از این به بعد شما میتوانید این شخصیت را در داستان تک نفره بازی با Fenix جا به جا کنید. البته در داستان بازی تغییری رخ نخواهد داد ولی ظاهر و صدای این شخصیت ها با هم جا به جا خواهند شد.

بعد از عرضه کنسول های جدید تنها کیفیت گرافیکی بازی نیست که بهبود پیدا خواهد کرد. بخش چند نفره بازی نیز با به روزرسانی ای بزرگ همراه خواهد بود.

همچنین جزئیاتی چون سلاح جدید، ارتقا ربات جک و مواردی دیگر نیز در انتظار بازیکنان  خواهد بود.

بسته الحاقی Hivebusters نیز در ماه دسامبر منتشر خواهد شد که حدود چهار ساعت به گیم پلی بازی اضافه خواهد کرد. به نظر میرسد این بسته الحاقی داستانی مستقل نسبت به بازی اصلی خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر درمورد اخبار بازی ها با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر