قهرمان فصل هفتم Apex Legends معرفی شد

توسط در

 

تریلر فصل هفتم Apex Legends منتشر شد.

با توجه به نزدیک شدن تاریخ انتشار فصل هفتم این بازی، جزئیات بیشتری درمورد فصل جدید تایید میشود. فصل هفتم این بازی که Ascension نام دارید در تاریخ ۴ نوامبر منتشر خواهد شد. همچنین در این تاریخ Apex Legends در فروشگاه Steam نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

فصل هفتم این بازی که بلافاصله بعد از پایان فصل ششم آغاز خواهد شد، مثل فصل های قبلی، قهرمانی جدید به بازی معرفی خواهد کرد.

طبق تریلر جدید این بازی، قهرمان این فصل Dr. Mary Somers نام دارد که با نام Horizon در بازی معرفی خواهد شد. او که از دانشمندان انرژی کهکشان محسوب میشود، برای نجات سیاره خود Olympus به اعماق کهکشان سفر میکند. هدف از این ماجراجویی پیدا کردن کریستال هایی برای نجات بحران انرژی در این سیاره است. قبل از آغاز این سفر او به فرزند خود قول میدهد که به زودی باز خواهد گشت. ولی در حین این ماموریت به خاطر خیانت همکارش در فضا گم شده و با تاخیر ۸۷ ساله به سیاره خود برمیگردد. او پس از بازگشتن به Olympus با سیاره ای ویران شده مواجه میشود.

درمورد توانایی های این شخصیت هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست ولی به نظر میرسد تا تاریخ انتشار این فصل ویدئوهایی درمورد جزئیات این شخصیت منتشر خواهد شد. در عین حال در فصل جدید این بازی باید منتظر نقشه ای جدید نیز باشیم.

بازی Apex Legends به صورت رایگان برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر درمورد اخبار بازی ها با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر