تاخیر دوباره Cyberpunk 2077

توسط در

حتی بعد از Gold شدن باز هم Cyberpunk 2077 با تاخیر مواجه شد.

CD Projekt Red شرکت توسعه دهنده Cyberpunk 2077 در تاریخ ۵ نوامبر اعلام کرد که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و بازی Gold شده است. برای همین تمام طرفداران منتظر بودند که بازی این بار بدون تاخیر بیشتر، در آخرین تاریخ اعلام شده منتشر شود.

با این که انتظار میرفت این بازی در تاریخ ۱۹ نوامبر منتشر شود. ولی باز خبر از تاخیر دوباره این بازی بر روی اکانت توئیتری بازی منتشر شد.

تاریخ انتشار اولیه این بازی ۱۶ اپریل، ۲۸ فروردین منتشر شود. حتی خبر تاریخ رسمی این انتشار با ویدئوی ضبط شده با بازیگر سرشناس Keanu Reeves اظلاع رسانی شد، که هیجان عرضه بازی را بسیار بالا برد.

اولین تاخیر در تاریه انتشار بازی در ماه ژانویه، اعلام شدو طبق این اطلاعیه، بازی Cyberpunk انتشار بازی تا ۱۷ سپتامبر به تعویق افتاده بود. در این دوره اعلام شد که بازی تکمیل و آماده بازی است، ولی گستردگی و پیچیدگی محیط بازی موجب تاخیر در انتشار بازی شده است. و از انجایی که توسعه دهندگان این بازی میخواهند بازی در اوج طراحی منتشر شود، این تاخیر الزامی است.

با این که تاخیر اولیه انتشار بازی مدت زیادی در اختیار CDPR قرار داد تا بازی را به راحتی اصلاح و آماده کنند، ولی این شرکت هنوز به وقت بیشتری برای عرضه بازی بی عیب و نقص نیاز داشت. به همین خاطر تاخیری دیگر بر سر راه انتشار این بازی قرار گرفت. با توجه به این تاخیر قرار شد که بازی در تاریخ ۱۹ نوامبر منتشر شود. که حتی در تاریخ ۵ نوامبر خبر از Gold شدن بازی رسید و CDPR اعلام کرد که کارمندان شرکت در هفته های نهایی تمام وقت مشغول به فعالیت هستند تا حتما بازی در این تاریخ متشر شود.

با تمام این اتفاقات باز هم این بازی با تاخیری دوباره منتشر خواهد شد. این بار CDPR اعلام کرد که این بازی با تاخیری ۲۱ روزه در تاریخ ۱۰ دسامبر منتشر خواهد شد. طبق توضیحات این شرکت، بازی به خاطر انشار بازی برای تمام پلتفرم های نسل جدید و قبلی است.

این تاخیر با نارضایتی بسیاری از کاربران مواجه شد و باز خوردهای منفی زیادی به همراه داشت. بسیاری از کاربران انتقاد شدی به CDPR کرده و از این شرکت خواستند دست از قول های واهی برداشته و یک بار برای همیشه تاریخی دقیق برای انتشار بازی اعلام کند.

امیدواریم این بار CD Project Red  حرف خود را عملی کند و بازی را در تاریخ ۱۰ دسامبر برای پلتفرم های PC، Xbox One و PS4 و همچنین نسل جدید کنسول ها Xbox Series X/S و PlayStation 5 منتشر کند.

برای اطلاع از اخبار این بازی با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر