اطلاعات جدیدی از بخش داستانی Call of duty WW II منتشر شد

داستانی بازی Call of duty WW II
توسط در

داستانی بازی Call of duty WW II ؛

کمتر از ده روز به انتشار بازی CoD:WWII بیشتر نمانده و شایعه پراکی های بازی هم زیاد شده مثلا یکی از شایعه آن بود که بخش کمپین کمی از بخش چند نفره الهام گرفته شده که امروز اسکافیلد از استودیو اسلج همر آنرا رد کرده.

همچنین در توییتی از او مدت زمان بازی پرسیده شد که او جواب داد : بیشتر از advanced warfare.

تریلر جدید بازی Call of Duty WWII

Call of Duty WWII

پیش‌تر سایت گیم‌اینفورمر حین مصاحبه‌ای که با توسعه‌دهندگان در استودیو اسلج‌همر داشت، اطلاعاتی از ویژگی‌های بخش کمپین بازی Call of Duty: WWII منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آنها را مطالعه کنید:

کاراکتر اصلی یعنی سرباز رونالد دنیلز، معروف به Red، حدود ۱۹ سال دارد که به تازگی کمپ آموزشی خود را به پایان رسانده است.

مکانیک گیم‌پلی بیشتر روی کار تیمی تمرکز دارد. تجهیزات شما نظیر بسته‌های کمک‌های اولیه و مهمات، به اندازه مورد نیاز در بازی در نظر گرفته شده و هم‌تیمی‌های شما این آیتم‌ها را برای شما مهیا می‌کنند.

ویژگی جدید Heroic Actions در قالب یک رویداد در بخش کمپین این بازی در نظر گرفته شده است. به طور مثال، شما باید سرباز و هم‌رزمی را که با علامت مشخص شده است، نجات دهید.

امکان بازی در قالب ارتش ایالات متحده، نیروهای ویژه بریتانیا و نیروهای مقاومت فرانسه تایید شده است. کاربران همچنین می‌توانند در نیروهای فرانسوی در قالب کاراکتر زن قرار بگیرند.

نماد‌های ارتش نازی نظیر Swastikas فقط در بخش کمپین وجود دارد و قرار است حسی دقیق و تجربه‌ای واقعی از جنگ جهانی را به کاربران القا کند.

برخی از مکان‌های تایید شده تا به حال شامل Normandy ،Operation Cobra ،Train و همچنین Marigny ،The Wolf’s Den ،Aachen (آلمان) و در انتها Hurtgen Forest و Hill 493 می‌شود. پیشتر خبری مبنی بر انتشار عکس هایی از بخش زامبی بازی بر روی سایت قرار داده شد که دیدنش خالی از لطف نیست.

عنوان CoD:WWII در تاریخ ۱۲ آبان سال ۹۶ منتشر میشود که بازهم وعده ی برگشتن به ریشه هارا داده اند که امیدواریم این عنوان سوار ماشین زمانی باشد که روز های خوب CoD:4 و سری MW را برایمان تداعی کند.


مطالب تصادفی دیگر :

تعداد بازیکنان همزمان PlayerUnknown’s Battlegrounds از مرز ۱٫۵ میلیون نفر گذشت!

تصاویری از بخش زامبی Call of duty WW II منتشر شد

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر