تاریخ انتشار و پلتفرم ها و هر آنچه درمورد بازی Hitman 3 میدانیم

توسط در

بازی Hitman 3 آخرین بازی سری Hitman

با نزدیک شدن به انتشار آخرین نسخه از محموعه بازی های Hitman، در تریلری تازه از این بازی اعلام شد، که Hitman 3 با استفاده از تکنولوژی cloud streaming بر روی کنسول های Nintendo Switch قابل دسترسی خواهد بود. البته برای استفاده از نسخه Cloud بازی باید اینترنت پایدار و سرعت مناسب نیاز خواهید داشت. همچنین درمورد کیفیت بازی بر روی این کنسول نیز سوالاتی وجود خواهد داشت. تاریخ انتشار این نسخه از بازی هنوز مشخص نیست.

بازی Hitman 3  که آخرین بازی این مجموعه خواهد بود، داستانی وابسته به بازی های قبلی خواهد داشت. درمورد داستان بازی اعلام شده که تمام سوالات بدون پاسخ در بازی های قبلی، در این بازی معنا پیدا میکنند.

این مجموعه که از سال ۲۰۱۶ منتشر شد، چه از نظر داستانی و چه گیم پلی کاربران بسیاری را به خود جلب کرد. اما در قسمت سوم این بازی، تحولات زیادی در انتظار دوست داران بازی خواهد بود. علاوه بر اینکه داستان بازی بالاخره پایان خواهد یافت، و تمام اسرار بازی روشن خواهند شد، در گیم پلی بازی نیز تغییراتی وجود خواهد داشت.

با توجه به تریلر های منتشر شده از بازی، محیطی به مراتب اکشن تر و فضایی گسترده در انتظار بازیکنان خواهد بود. در کل بازی های Hitman سبکی جاسوسی دارند و شما باید بدون شناسایی شدن ماموریت خود را به پایان برسانید.

این بازی ۲۰ ژانویه، بر روی پلتفرم های مختلفی از جمله PS4 ، PC و Xbox One ، همچنین کنسول های نسل بعد منتشر خواهد شد. همچنین برای ارتقا بازی به کنسول های نسل بعدی، ارتقا رایگان در نظر گرفته شده است. این بازی از ابتدای انتشار از قابلیت VR بر روی کنسول های PlayStation پشتیبانی خواهد کرد. به این ترتیب میتوانید هیجان دنیای جاسوسی را از نزدیک تجربه کنید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر