کنسول های نسل نهمی Xbox Series X/S عرضه شدند.

توسط در

Phil Spencer به مناسبت عرضه ی این دو کنسول پیغامی برای کاربران منتشر کرد.

Phil Spencer رئیس برند Xbox به مناسبت شروع رعضه ی جهانی کنسول های Xbox Series X/S، پیغامی برای کاربران منتشر کرد.

 فیل اسپنسر در این پیغام به نمایندگی از تمام گروه Xbox در اقصی نقاط جهان، برای کاربران عرضه ی Xbox های جدید را تبریک گفت. او از گیمینگ به عنوان راهی برای ارتباط بین کاربران اشاره کرد. تغییرات و چالش های زیادی در سال جاری پیش روی تمام ما قرار گرفت. ما همگی در این مسیر با هم همراه بودیم. به گفته ی اسپنسر، گیمینگ یکی از راه هایی بود که جدای از تمامی این مشکلات کاربران را کنار هم نگه داشت.

در ادامه ی این پیام او از طرفداران Xbox در سراسر دنیا تشکر کرد. همچنین از این که در این مسیر Xbox را همراهی میکنند ابراز رضایت کرد.

این پیغام صرفا برای تبریک عرضه ی Xbox Series X/S بود و نکته ی خاصی در بر نداشت. برای مشاهده ی پست توئیتری Xbox اینجا کلیک کنید.

همیشه عرضه ی کنسول های جدید با هیجان زیادی همراه بود و تجمع زیادی در فروشگاه های عرضه کننده دیده میشد. خریداران مشغول صحبت و ابراز هیجان خود در مورد کنسول جدید بودند. ولی به خاطر بحران جهانی COVID-19 درباره چنین باید موضوعاتی کمی با احتیاط بیشتری عمل کرد. لذا دیگر خبری از صف های شلوغ چندین ساعته نخواهد بود. و طرفداران زیادی کنسول خود را از طریق پست و با پیش سفارش تهیه کرده اند.
انتشار چنین پیغامی از طرف تیم Xbox کاربران بسیاری را دلگرم کرد. چرا که به گفته ی Phil Spencer ، بازی توانایی زنده کردن خلاقیت، سرگرمی و ارتباط بین ما را دارد. و نباید از اهمیت آن در چنین دوران سختی غافل شد.
ما هم از طرف تیم PCMOD عرضه ی کنسول های Xbox Series X/S را به طرفداران این کنسول تبریک میگوییم و امیدواریم از بازی با این کنسول های لذت ببرید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر