از بازی Assassin’s Creed Valhalla چه انتظاری داشته باشیم

توسط در

 

بازی Assassin’s Creed Valhalla از تاریخ ۱۰ نوامبر در دسترس کاربران قرار گرفت.

بعد از تقریبا دو سال از نسخه قبلی، بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد. این بازی ۱۲ امین بازی این مجموعه برای پلتفرم PC است.  طبق تریلر های منتشر شده برای این بازی انتظار میرفت فضای بازی بسیار تاریک و خشن باشد. همچنین وعده داده شده بود که تکنیک های مبارزه به سبک وایکینگ ها نزدیک باشند. نسخه های اخیر این بازی با تغییرات اساسی در گیم پلی و حتی روند داستانی همراه بود. همچنین سبک بازی بیش از پیش به نقش آفرینی نزدیک میشود. در دوبازی اخیر این مجموعه نقشه ی بزرگ بازی آنها را به بازی هایی (تقریبا) تمام نشدنی تبدیل کرد.

در طول داستان بازی شما نگاهی تازه به قبیله های وایکینگ خواهید داشت. جدا خشونت همیشگی که در این مجموعه جریان دارد. این بازی از واکنیگ ها منظره ای به مراتب انسانی تر به نمایش میگذارد. هر چند از نظر دوره ی اتفاق بازی، وحشی گری در طول بازی مشاهده خواهد شد.

البته یوبیسافت سنت خود را حفظ کرده است. این بازی که با موتور شش ساله AnvilNext 2.0 طراحی شده است، مثل سایر خانواده خود با باگ هایی رو به روست. درست است که به خاطر سرعت و حرکت دائمی این بازی، طراحی باید تا حدودی مشکل و رفع تمامی باگ ها کاری غیر ممکن باشد. ولی حداقل بعد از سال ها طراحی و عرضه این مجموعه باید کمی به صدای طرفداران گوش داد و برای کاهش باگ های بازی برنامه ریخته شود.

با وجود این باگ ها و مشکلات و تغییرات غیرمنتظره در سیر داستانی و گیم پلی مجموعه بازی های Assassin’s Creed ، هنوز این مجموعه از محبوبترین بازی های Ubisoft است و هر ساله فروش بالایی به همراه دارد.

خط داستانی مدرن این بازی به لیلا حسن می پردازد که از Assassin’s Creed : Origins با طرفداران این بازی ها همراه است. در این بازی داستان او تا حدودی به پایان خواهد رسید.

متاسفانه باید گفت اگر طرفدار قدیمی این مجموعه نیستید، Assassin’s Creed Valhalla هم مانند سایر هم قطاران خود که از سال ۲۰۱۴ با ما همراه بودند، توانایی جذب شما را به این مجموعه نخواهد داشت.

اما در صورتی که سال هاست با این مجموعه همراه هستید، حضور دوباره برخی شخصیت های قدیمی شما را به هیجان می اندازد.

اگر به شخصی سازی بازی علاقه مندید، یه ترجیح میدهید در گیم پلی خود تنوع ایجاد کنید، این بازی کاملا شما را راضی خواهد کرد. تنوع اسلحه ها و تجهیزات در این بازی بسیار بیشتر از نسخه های قبلیست که میتواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند.

مطالب های مرتبط :

هر آنچه درمورد بازی Assassin’s Creed Valhalla می دانیم!

سیستم مورد نیاز برای Assassin’s Creed Valhalla رسما اعلام شد.

تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla محتوای پس از انتشار را نشان میدهد.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر :

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر