بسته الحاقی The Fallout 76: Steel Dawn به زودی منتشر خواهد بود

توسط در

The Fallout 76: Steel Dawn به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

آپدیت Steel Dawn در تاریخ ۱ دسامبر برای پلتفرم های PC ، PlayStation 4 و Xbox One منتشر میشود. بازیکنان نسخه اصلی Fallout 76 این بسته را به صورت رایگان دریافت میکنند.  در این آپدیت اولین سطح بخش Brotherhood of Steel خواهد بود. آپدیت جدید با تمام قدرت به سمت مولتی پلیر آنلاین خواهد رفت. Brotherhood of Steel لیست مراحل خاص خود را دارد.

Leila Rahmani یک Paladin است. او رهبری Brotherhood of Steel را در Fallout 76 بر عهده دارد. Elder Mason رهبر اصلی Brotherhood of Steel او را اعزام کرده است تا Appalachia دو باره تصاحب کند. او با سربازان خود از کالیفرنیا اعزام شده است. این تیم باید با سایر جناح ها برای این هدف مبارزه کنند.

تغییرات اصلی The Fallout 76: Steel Dawn شامل موارد زیر است.

Questline جدید : باید از توانایی رهبری خود برای هدایت کاراکترهای هوش مصنوعی استفاده کنید.

مکان و تجهیزات جدید : شما میتوانید سلاح و زره های جدید و خاص بدست آورید. همچنین به ماجراجویی در مکان های جدید بازی بپردازید.

امتیازات فصل سوم : میتوانید به Time Operative K.D. ملحق شده و با انجام ماموریت های آن سطح خود را ارتقاع دهید. فصل سوم بازی از ۱۵ دسامبر آغاز میشود.

متحدان جدید : دو متحد جدید در بازی میتوانید بدست آورید.

C.A.M.P. Shelter : ساخت و دکوراسیون پناه گاه های زیر زمینی جدید.

بازی Fallout 76 عرضه موفقی نداشت و با چالش های زیادی رو به رو شد. ولی آپدیت های گسترده ای برای بازی عرضه شدند که به تقویت آن کمک کردند. آپدیدت جدید با زنده کردن خاطرات قدیمی و خط داستانی جداگانه و تحولات جدید شاید بتواند به پیشرفت این بازی کمک کند.

برای مشاهده تریلر این آپدیت اینجا کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از سایر اخبار بازی ها با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر : 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر