Deathloop در فروشگاه Steam منتشر خواهد شد

توسط در

 

بازی Deathloop از جدید ترین بازی های شرکت Bethesda

اگر به بازی های اکشن علاقه مندید، Bethesda برای شما عنوانی جدید خواهد داشت.  بازی Deathloop چالش برانگیز خواهد بود.

داستان این بازی درمورد شخصی به نام Colt است که در یک حلقه ی زمانی (Time Loop) در یک جزیزه گیر افتاده است. شما باید ۸ هدفی که در جزیره پراکنده شده اند را ترور کنید. البته این کار ساده نخواهد بود، چون تمام افراد اسلحه خواهند داشت. طبق تریلر های بازی کولت یک فرد معمولی نیست و توانایی های خارق العاده ای نیز برای انجام این ماموریت ها دارد.

چالش این بازی در حضور افراد دیگر در این جزیزه است که تلاش خواهند کرد جلوی شما را بگیرند. یک از شخصیت های مقابل شما Julianna Blake است. او سعی دارد این حلقه زمانی را حفظ کند. برای همین مبارزه با او یکی از موانع نابودی این Time Loop خواهد بود.

برای مشاهده تریزر های این بازی میتوانید به اکانت یوتوب Bethesda مراجعه و از پلی لیست بازی آن ها را مشاهده کنید.

درمورد آینده این بازی هنوز چیزی مشخص نیست. با توجه به عنوان های بسیار زیاد شوتر در بازار، آینده این بازی قابل پیش بینی نیست. اما به خاطر زمینه داستانی متفاوت، در عین حال آشنای این بازی ممکن است طرفداران بازی های جاسوسی و اکشن به سمت آن جذب شوند.

قیمت پایه این بازی ۶۰ دلار خواهد بود و نسخه Deluxe  بازی با قیمت ۸۰ دلار فروخته خواهد شد. در بسته معمولی بازی یک ظاهر جدیدی به عنوان جایزه وجود دارد ولی بسته لوکس بازی پر از جزئیات جذاب برای کاربران خواهد بود.

بازی Deathloop در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ برای کامپیوتر های شخصی و PlayStation 5 منتشر خواهد شد. تاریخ اصلی انتشار این بازی در سال ۲۰۲۰ بود که به خاطر بحران جهانی COVID-19 تا ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

شما میتوانید بازی را به صورت پیش خرید از Bethesda.net تهیه کنید. همچنین علاقمندان به فروشگاه اینترنتی Steam نیز می توانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

برای مطالعه اخبار بازی و سخت افزار با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر