بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 به صورت بازی مستقل، منتشر خواهد شد

توسط در

 

این بار Standalone برای بخش آنلاین Red Dead Redemption 2

بازی های Red Dead Redemption بین طرفداران دنیای وسترن، طرفداران زیادی دارند. نسخه دوم این بازی، Red Dead Redemption 2 ، به تازگی در مقابل هکرها شکست خورد. بعد از گذشت حدودا یک سال از انتشار نسخه PC این بازی، بالاخره هکر ها توانستند سد محکم Rockstar را بشکنند. نسخه هک بازی به تازگی برای کاربران PC منتشر شد.

اما حالا اتفاقی شیرین تر در انتظار PC گیمرهاست. این بار بخش آنلاین بازی به صورت بازی ای مستقل بر روی فروشگاه های Steam و Epic Game Store منتشر خواهد شد. علاوه بر از این فروشگاه ها Microsoft Store، PlayStation و Rockstar Launcher از تاریخ ۱ دسامبر تا ۱۵ فوریه ۲۰۲۱، بخش آنلاین بازی با قیمت ۴٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

این قیمت در مقایسه با قیمت نسخه کامل بازی که ۵۰٫۹۹ دلار و نسخه Ultimate که ۹۹٫۹۹ دلار است بسیار ارزان تر خواهد بود. بخش آنلاین تا ۱۲۳ گیگابایت به فضای خالی نیاز خواهد داشت. قیمت این بخش بعد از پایان این دوره به ۲۰ دلار افزایش خواهد یافت.

با دریافت این بازی به تمام محتوای قدیمی و آینده بخش آنلاین دست پیدا خواهید کرد.  محتوای شناخته شده بخش آنلاین، بسته الحاقی جدیدی در راه خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر درمورد اخبار بازی و سخت افزار با ما همراه باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر