بخش آنلاین Watch Dogs Legion تا سال آینده عرضه نخواهد شد.

توسط در

 

تاخیر بخش آنلاین Watch Dogs Legion

بازی Wtach Dogs Legion که سومین بازی از مجموعه Watch Dogs خواهد بود، در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شد. اما بخش آنلاین بازی قرار بود به صورت جداگانه از تاریخ ۳ دسامبر عرضه شود. حالت آنلاین این بازی قرار است به صورت جهان باز باشد. در این بخش شما میتوانید به صورت تیم های حداکثر چهار نفری با هم همکاری کرده و ماموریت های را به پایان برسانید.

با توجه به مشکلات اخیر در آپدیت بازی های Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs Legion برای کاربران کنسول های PlayStation، به نظر میرسد Ubisoft تمام نیروی خود را صرف حل این مشکلات کرده است. برای سایر پروژه های این تیم از اولویت کمتری برخوردار هستند.

متاسفانه Ubisoft اعلام کرد که حالت آنلاین تا اوایل ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد. انتشار این بازی همانند تمام بازی های Ubisoft بدون مشکل نبود. آپدیت ۲٫۲۰ بازی که در حال آماده سازیست به طور خاص روی پایداری بازی تمرکز دارد. همچنین در این آپدیت دسترسی برای ذخیره دستی بازی نیز به کاربران PC داده خواهد شد.  این پچ قرار است در تاریخ ۲۶ نوامبر منتشر شود. در توضیحات این پچ تقریبا تمام تغییرات ذکر شده در راستای اصلاح مشکلات اجرایی بازی است.

اما بازیکنان PC بیشترین تغییر را در ماه دسامبر دریافت میکنند. به گفته Ubisoft در این ماه بازیکنان PC با بهینه سازی بزرگی رو به رو خواهند شد. در این بهینه سازی فریم ریت بازی بهبود خواهد یافت تا کاربران کارت گرافیک های قدرتمند از کیفیت بازی لذت بیشتری ببرند.

برای مطالعه بیشتر درمورد اخباری بازی و سخت افزار با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر