حراج پاییزه Steam آغاز شد

توسط در

 

نوبت حراج پاییز  Steam رسید

همان طور که انتظار میرفت حراج پاییز Steam از ۲۵ نوامبر آغاز شد و تا ۱ دسامبر ادامه خواهد داشت.

قبل از شروع حراج پاییزه تخفیف های کمی بر روی برخی از بازی های شناخته شده و پر طراف دار مشاهده شده بود. ولی در تخفیف پاییز امسال شاهد تخفیف های بزرگی برای بازی های قدیمی تر هستیم.

تخفیف پاییز، یکی از دو تخفیف میان رده این فروشگاه بزرگ است. اما در هر صورت امکان دارد در برخی بازی های مورد نظر شما تخفیف های بزرگی وجود داشته باشد.

فراموش نکنید که همزمان با دوره های تخفیف Steam سایر فروشگاه های بزرگ تخفیف هایی برای رقابت با بازار Steam خواهند داشت. در صورتی که بازی خاصی مد نظر دارید برای تهیه آن به تمام فروشگاه هایی که این بازی را عرضه میکنند، سر بزنید.

علاوه بر شروع دوره حراج پاییزه ، رای گیری برای جوایز بازی نیز آغاز شده است. در طی این رای گیری عنوان های بازی برای کاندید شدن در زمینه های مختلفی چون بازی برتر سال و بهترین واقعیت مجازی و … به رقابت میپردازند. در صورتی که به بازی خاصی علاقه مند هستید، فراموش نکنید که به آن رای دهید. علاوه بر زمینه های قدیمی رقابت، برترین موسیقی و بازی های “Sit Back and Relax” نیز وجود خواهند داشت. رای گیری اصلی بین ۱۰ کاندید انتخاب شده در این دوره، طی حراج زمستانی رخ خواهد داشت. اما تاریخ دقیقی برای آن مشخص نیست.

برای مطالعه بیشتر درمورد اخبار بازی و سخت افزار با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر