تاخیر در Call of Duty Black Ops Cold War و Warzone

توسط در

 

تاخیر فصل اول بازی Call of Duty Black Ops Cold War و Warzone

اتفاقات هیجان انگیزی در راه Call of Duty Black Ops Cold War و Warzone است. اما با توجه به این که کاربران زیادی در انتظار انتشار Cyberpunk 2077 هستند، Activision مجبور شد رویداد های این بازی ها را به تاخیر بیندازد. ۸ و ۱۰ دسامبر قرار بود این بازی ها بخش های جدید دریافت کنند. اما حالا با تاخیری ۶ روزه در ۱۶ دسامبر شاهد آنها خواهیم بود. Activision برای جبران این تاخیر اعلام کرده است از تاریخ ۱۲ دسامبر تا زمان انتشار این تغییرات، دریافت امتیاز XP دو برابر خواهد بود. در این مدت کاربران میتوانند XP دوبرابر در بازی و برای سلاح ها کسب کنند.

مجموعه بازی های Call of Duty امسال مرز ۳ میلیون دلار را رد کردند. این مجموعه با ۲۰۰ میلیون بازیکن همراه شده است و Warzone به تنهایی از حد ۸۵ میلیون بازیکن عبور کرده است.

تاخیر یک هفته ای نقشه Call of Duty Warzone

طبق اعلام تیم Call of Duty ، بازی Warzone با تغییرات جدیدی همراه خواهد بود. Warzone نقشه ای جدید دریافت خواهد کرد. در کنار این نقشه، حالت جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. همچنین طرفداران بازی منتظر ۳۰ اسلحه جدید باشند.

این بازی قرار است پک هایی برگرفته از CoD : Black ops Cold War دریافت کند. ولی برنامه اولیه برای انتشار این پک ها ۱۰ دسامبر بود. اما حالا به نظر میرسد این تیم در نظر دارد برای جلوگیری از تداخل این انتشار با بازی هیجان انگیز Cyberpunk 2077 ، این تغییرات را تا ۱۶ دسامبر به تعویق بیندازد.

تاخیر در برنامه CoD : Black Ops Cold War

پیش از انتشار بخش های جدید در Warzone ، برنامه ای برای انتشار آپدیتی جدید برای Black Ops Cold War وجود داشت. ولی این برنامه نیز با تاخیر مواجه شد. فصل اول این بازی نیز همراه با Warzone خواهد بود. به نقل از سایت رسمی این بازی ها تا ۱۶ دسامبر باید منتظر بمانیم.

این بازی خود نقشه های جدیدی در بخش مولتی پلیر دریافت خواهد کرد. البته این نقشه ها تنها تغییرات این آپدیت نخواهند بود. بخش دو  در مقابل دو بازی با چهار نقشه جدید باز خواهد گشت. بخش Fireteam نقشه ای بزرگ دریافت خواهد کرد. در بخش Zombies نیز تغییراتی وجود خواهد داشت. نقشه Raid از بازی Call of Duty: Black Ops 2 نیز به این بازی راه پیدا میکند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر