کیبورد جدید ایسوس ROG Strix Scope RX رونمایی شد

توسط در

 

 

ایسوس کیبورد ROG Strix Scope RX را با سوییچ های مکانیکی اپتیکال ROG RX و استاندارد ضد آب و گرد وغبار IP56 رونمایی کرد.

این کلید های مکانیکی جدید که تکنولوژی مخصوص برند ROG از ایسوس است، کیفیت ساخت و عملکرد بسیار خوبی دارد. به طوری که زمان پاسخ دهی در این کیبورد ۱ms و طول عمر کلید های آن معادل ۱۰۰ میلیون بار کلیک است. شرکت ROG بعد از تحقیقات و تست های زیاد و سپس تنظیم آنها این سوییچ ها را فرآورده است. این سوییچ ها نیاز به ۵۵ گرم نیرو و طی مسافت ۱٫۵ میلی متری دارند تا کار بکنند، که این اعداد و ارقام نشانگر کلیک های نرم و روان برای گیمر ها است. پلیت بالایی این کیبورد از آلیاژ آلومینیوم براش خورده ساخته شده، تا وظیفه حفظ استحکام این محصول را بر عهده بگیرد.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم ROG Strix Scope RX ، دارا بودن استاندارد IP56 است که ضد آب و ضد گرد و غبار بودن آن را تضمین می کند. این به این معناست که دیگر نیازی به نگرانی هنگام افتادن لیوان آب و ریختن آن بر روی کیبورد نیست و یا حتی در روز های پر گرد و غبار خیالتان از لحاظ سلامت این کیبورد راحت است.

ایسوس همینطور افزود که : ما بر روی نحوه بازی کردن گیمر های FPS مطالعاتی انجام دادیم و در نتیجه دکمه کنترل را بزرگتر کردیم تا گیمر ها بتوانند در شدیدترین لحظه جنگ هم به راحتی دکمه مورد نظر خود را پیدا کنند.

علاوه بر اینها کیبورد Scope RX دارای کلیدی به نام STEALTH KEY است که همجا با دکمه F12 است. اگر این دکمه را بفشارید باعث مخفی شدن تمام برنامه ها و میوت شدن تمام صدا ها می شود تا در چند ثانیه نقطه حساس بازی، چیزی تمرکزتان را بهم نزند.

در نهایت این کیبورد دارای LED های RGB با تکنولوژی AURA SYNC ایسوس هستند. همچنین این کیبورد یک پورت USB PASSTHROUGH هم دارد تا کاربر به راحتی بتواند موس خود را به جای خود کامپیوتر، به کیبورد وصل کند. این کیبورد قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ و با قیمت تقریبی ۱۶۸ دلار عرضه شود.

برای مطالعه بیشتر در ارتباط با اخبار بازی و سخت افزار با ما همراه باشید.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر